Kalendář - detail akce


Letní Alpy

Začátek akce: Středa, 21. červenec 2021Konec akce: Neděle, 25. červenec 2021

Letní horyLetní hory

Je mi jasné, že řešit za stávající situace letní Alpy je přinejmenším provokace a možná taky naprosto zbytečná záležitost. Nicméně máme už půlku března a tak by mě spíš zajímalo, kdo by měl o letní hory zájem za předpokladu, že se budou moci uskutečnit a také, jaké podmínky jste ochotní akceptovat, abyste jeli. Termín by byl jako vždy koncem července od středy do neděle. Místo zatím nemá vůbec smysl řešit, takže vše samozřejmě bude platné za předpokladu, že vůbec seženeme na poslední chvíli dost míst na chatě.
Napište se mi prosím jen na předběžnou přihlášku spolu s poznámkou, jaké restrikce pro vás nejsou na překážku (test při odjezdu/při návratu/obojí/nutné očkování/...), abych nemusela co tři dny posílat email, jestli tedy jakože fakt jedete, ale dokázala si to sama odvodit od aktuálně platných nařízení. Pokud si někdo nepřejete, aby zdejší okolí vidělo váš přístup, pošlete mi prosím předběžnou přihlášku alespoň meilem, slibuji, že to nebudu nikde šířit.
PS pro nováčky: jak psal už Kuba v diskuzi, pokud nemáte zkoušku a chcete do Alp s námi, napište mi zprávu, zatím s Kubou dolaďujeme možnosti a podle úrovně a počtu zájemců dáme vědět, co s tím půjde dělat.


Zájemci:
Happy
test z nosu ok, ne per rectum.
Očkování no problem, mám za sebou.
Nějaký nástřel oblastí, kde jsme s Evatour ještě nebyli? Kde seženeme místa na chatě na poslední chvíli. Kempu bych se ráda vyhnula (pokud to nebudou Dolomity). I pro orientaci ostatních - přednostně Kaiser nebo Totesky, ale uvidíme.

Dak
Je možné se zúčastnit i jako nováček?
2x test ok, ale pokud bude placený, tak max. 1 (prodloužený víkend by pak byl celkem drahý).
Očkování by nebyl problém, jen se k němu asi jen tak nedostanu.

Erik
2xPCR je akceptovatelné zlo. Při takto špatném sscénáři by to ale bylo lepší na delší dobu, třeba 9 dní. Stan a dlouhý nástupy nevadí. Lokalitu dle podmínek vstupu a transportu. Tzn. určitě bych vzal v úvahu i míň Germánský národy, jako třeba Chorvatsko, nebo Polské Tatry. Alternativně, co na víc dnů někam v Čechystánu?
Na to jsem myslela už vloni, ale akcí po Čechách je celkem dost a nemá to ten účel - jde primárně o nováčky, takže tam přenechám organizaci jiným. Ano, PCR to trochu prodražuje, ale nemám té dovolené tolik, abych jí tak velkou část trávila na oddílové akci (nic ve zlém. A myslím že nejsem sama. Nicméně individuálními prodloužení se meze nekladou). Germánské národy mají tu výhodu, že maj vysoký kopce a je to blízko, ale alternativa by mohli být Italové (ne všude berou na chatáh AV) nebo letní Tatry (klidně i slovenské, ale tuším, že to s místama na chatách bude ještě horší než v Alpách)

Hanka + Kuba
Testy bereme. Karantény nebereme.

Tomas Ch.
S testy, pivem a tak pocitam, klidne i prodlouzit :)

Akci vložil:     Evka - 12.3.2021
Akce je povolena k editaci.
Poslední úprava:    Tomas Ch. - 20.3.2021   16:47  ..další..

 Seznam akcí 


Stránky jsou optimalizovány pro rozlišení 1024 x 768 a větší.
© Copyright: Jindřich Štěpán 2002-2008
Bezpečnostní obaly a pouzdra pro bezkontaktní paypass platební a kreditní karty