Humanita Diskuse

Řazeno podle vláken - starší nahoře.   Nové nahoru  Seřadit podle času vložení příspěvků 

  -100   -80   -60   -40   -20 | StránkovánÍ |

Zobrazeny příspěvky 43142 až 43161 z 43161. Vložit nový příspěvek 

 Vlákno   Rozbal / Sbal 
 Na začátek vlákna 

RRe: Aktuální stav  Evka   Po, 6. červen 2022 10:12 )Reagovat  
 

A co teprve, když ty pevné linky nebyly a používali se poštovní holubi, to to teprve fungovalo! Jasně že nic není bezchybné a dokonalé, ale asi se budeš muset smířit s tím, že požadavky na komunikaci jsou už dnes jinde než byly za Krále Klacka. Pokud s tím máš problém, stále je tu otevřený prostor pro návrhy, jak to udělat lépe a ideálně to tak i udělat. Ale to by chtělo víc aktivity než nadatlit na klávesnici dvě věty, proč to nejde, když tu aktivitu projevil někdo jiný.

RRe: Aktuální stav  Happy   Po, 6. červen 2022 10:32 )Reagovat  
 

Fronta lidí, těch co mají ke všemu připomínky a nic nedělají je stále větší.
Nicméně můj neskonalý obdiv mají lidi na pozadí. Ti co mlčí a pustili se do práce, rozuměj dělají na humwebu. Např. Dani Perniš se v tom začal hrabat, Tomáš Mazák atd.


Pro staromilce připravujeme specialitu v komunikačních technologiích.

https://www.expoint.cz/venkovni-vitrina-gex01-jednostranna/

RRe: Aktuální stav  Lukas B.   Po, 6. červen 2022 10:48 )Reagovat  
 

dvanáctero figur zápasu perem v nové době.

RRe: Aktuální stav  Robin   Po, 6. červen 2022 14:22 )Reagovat  
 

Jinak v mimoběžné uzavřené komunikaci na messengeru navhuji následující Humhub (nepleť si s humweb, shoda jmen je náhodná) https://www.humhub.com/en používáme to v práci, jako vnitrofiremní sociaální síť. Je to OpenSource sociální síť. Imho by to velkou část obsahu humwebu umělo pojmout, možná by se nám podařilo to případně nějak propojit. Když na to jdeš z mobilu, tak Ti to nabídne udělat odkaz na ploše, který se pak chová jako mobilní aplikace. Tedy hlavní požadavek, aby to šlo používat z mobilu by to asi splňovalo. Zároveň by asi bylo možné do toho nějakým způsobem namigrovat stávající obsah diskuze a akcí. Obsahuje to kalendář a má to spoustu dalších fičur, které můžeme a nemusíme využívat. Prostor pro další programovaní pro případné nadšence se tam určitě taky najde. Z mého pohledu je to uspokojivější řešení, než opuštění webu a přechod na Facebook. Nebo psaní nového webu na zelené louce. Toliko jedno konstuktivní řešení za mě. Ať nejsem jen za hejtra. Samozřejmě i toto řešení může mít nevýhody, podobné stávajícímu humwebu. Nikdy nevíš co přinese další aktualizace (stávající humweb běží na Word Pressu a jeho inovace padá tím, že není kdo by ho migroval na novější verzi). To samé může jednou čekat toto řešení. Ale imho je to nejrychlejší řešení jak to zařídit aby se vlk v podobě uživatelů, co chtějí moderní uživatelské rozhraní, které funguje z mobilu, nažral a koza v podobě konzervativních uživatelů, kteří nechtějí Facebook a hromady stávajících dat, které by se mělo podařit zmigrovat, zůstala celá.

RRe: Aktuální stav  Happy   Po, 6. červen 2022 15:04 )Reagovat  
 

Wauu. Tohle jestli nastane, tak to bude super.
Klobouček.

Jinak web určitě nikdo nemel v plánu opouštět.

RRe: Aktuální stav  Janča   Po, 6. červen 2022 17:43 )Reagovat  
 

Robine díky moc za konstruktivní návrh. Zrovna dnes jsem si říkala, že se tu diskuze hemží akorát přednaštvanými zastánci jednotlivých táborů, porovnávajících si sílu hlasu a "skrytých" narážek. Chybělo mi tu shrnutí, co od nového komunikačního kanálu čekají stávající webaři a stávající Fbčkaři. Pokud bude tvé řešení fungovat, jsem všema deseti pro. Za mne by se mi líbila možnost jednoduché online diskuze ve více vláknech, kalendář na události, rezervační systém na knihovnu a půjčovnu (což může být modifikovaný kalendář), články jednoduše editovatelné a možnost jednoduchého vložení fotkek z mobilu, adresář = seznam členů, něco o historii oddílu a pravidla "horoškoly". Popřípadě ještě hlasovací zařízení, ale to lze případně naklikat jinde. Kdybych mohla být něčím nápomocná, dej vědět.

RRe: Aktuální stav  Lukas B.   Po, 6. červen 2022 21:34 )Reagovat  
 

nééé! prosím, vláknitý mor ne! nebo aspoň zachovat možnost chronologie!

RRe: Aktuální stav  Janča   Út, 7. červen 2022 5:59 )Reagovat  
 

Špatně pochopeno. Více vláken = možnost více sekcí, neboli Bazar / Sháním spolulezce / Diskuse o všem možném .... vůbec to nebylo o volbě chronologicky X vláknitý mor. Ale to jsou blbosti, hlavně, aby se povedlo najít nějaké globální řešení.

RRe: Aktuální stav  Petr Š.   Út, 7. červen 2022 9:39 )Reagovat  
 

Jsem také pro nějaké takové open řešení. Třeba na Slavii máme sice "povinný" WhatsApp, ale tam je to dáno možnostmi - webu nikdo moc nerozumí a často je přes to nutné řešit věci okamžitě (nepřijede brankář atd).


Je jasné, že pro spoustu lidí Facebook = internet (jako naše sousedka - pomóóc, nefunguje mi Instagram ani Facebook => byl výpadek UPC v celých Strašnicích). Ale korporát si může do budoucna dělat, co se mu zlíbí - třeba nějaké služby zrušit/zotravnit. Tak jsem určitě pro zachování a udržování webu, v rámci možností.
Jede někdo na hum Bořeň v sobotu odpol?  Petr Š.   Čt, 9. červen 2022 10:26 )Reagovat  

Přidal by se někdo s odjezdem v so odpoledne, vylézt pár cest a v neděli něco delšího?

Cesta a parkování na Bořni  Janča   Čt, 9. červen 2022 15:01 )Reagovat  

Ahoj, na Bořni jsem nebyla asi sto let. Naposled ještě s Lukem. Kde je dobré nechat auto? A pokud bude odpověď, že na louce, kde se spí, tak kudy se tam jede? A na které louce se spí? Díky moc. Janča

 Vlákno   Rozbal / Sbal 

Re: Cesta a parkování na Bořni  Lukas B.   Pá, 10. červen 2022 11:59 )Reagovat  
 

na jeden den je nejlepší nechat auto u bořeňské chaty (a trnout, jestli jej nějaký místní dycky most v nouzi nevyloupí). chceme-li spát na louce, vjedeme na louku, tradiční cesta ze zatáčky se zrcadlem v chouči je v mizerném stavu, teď se jezdí z nejvyššího bodu silničky z hrobčic do chouče okolo stožáru (vysílače? retranslačky?). běžný osobák či dodávka projede (zasucha) projede bez problémů, nějaký dálniční speciál nebo tunerem napadený a snížený hothatch může uvíznout na bříšku.

RRe: Cesta a parkování na Bořni  Lukas B.   Pá, 10. červen 2022 12:02 )Reagovat  
 

jo a spí se na té nejvýše položené louce pod jižními stěnami, cca 382 mnm. oheň se dělá jen na již existujících ohništích (nevytvářejí se nová), houna se zahrabávají na loukách (polní lopatku s sebou) a odvážejí se odpadky vlastní i cizí ponechané.

Bořeň  Gobo   Po, 13. červen 2022 8:47 )Reagovat  

Gratuliji vsem co udelali zkousky. Ti ostatni to muzou zkusit za rok
A kdo postrada zaviraci nuz, at se ozve predsedovi.

Bořeň  Janča   Út, 14. červen 2022 0:04 )Reagovat  

Díky všem za skvělou akci!
Dodatek k FB. Kubo, paní učitelka se hádala jen o to, že neumíš napočítat do 26,5 :-D ještě že máš Hanku, která sčítat zvládne i večer na Bořni a že máš tak černou mapku, že v ní není vidět propiska, za to paní učitelka taky nemůže víc hádání nebylo, tak si tu novinářsku hyperbolu strč za klobouk, pokud sis ho taky neupálil.

 Vlákno   Rozbal / Sbal 

Re: Bořeň  Gobo   Út, 14. červen 2022 9:09 )Reagovat  
 

Za vsechno muze pani ucitelka, ktera ucila Kubu scitat.

Re: Bořeň  Kuba   Út, 14. červen 2022 11:21 )Reagovat  
 

Mimoběžná debata na více platformách a ještě k tomu odskočení do argumentačního klamu. No to je mi teda pořádek!!!! Navíc shořely jen tenisky, trenýrky a košile!!!! Co vlastně proti mému oblečení máš? Musím se přece módně oblékat!!!!

RRe: Bořeň  Mgm   Pá, 17. červen 2022 18:50 )Reagovat  
 

Vidím že to tam bylo dost divoký.

Letní Alpy  Janča   Čt, 23. červen 2022 8:33 )Reagovat  

Ahoj, přišlo mi potvrzení rezervace na Gimpelhaus - spaní + polopenze, takže jim pošlu zálohu a vy si můžete v klidu chystat ty nejvíc nejlepší cesty na lezení. podrobnosti k ubytování doplním k události v Kalendáři.

Outdoorový závod Hlad  Petr Š.   Čt, 23. červen 2022 13:44 )Reagovat  

Na EPO nabízeli tenhle outdoorový závod - hlad.instruktori.cz. Je to takový OBPH bez piva a bez spánku - 30 hodin. Tedy ne primárně orientační a lezecký, ale něco z toho tam asi taky bude. Já tam nejspíš nejdu, ale třeba by se to někomu hodilo.

Zobrazeny příspěvky 43142 až 43161 z 43161. Vložit nový příspěvek 

  -100   -80   -60   -40   -20 | StránkovánÍ |

Spamová kontrola: Požadavků celkem : 540978     Vloženo: 22415     Odmítnuto: 518562

Procentuální zastoupení spam útoků: 96 %       Počítáno od 5.12.2008 9:00

Spam útoků průměrně za den: 104.74 protivů ošklivých vlezlých


Stránky jsou optimalizovány pro rozlišení 1024 x 768 a větší.
© Copyright: Jindřich Štěpán 2002-2008
Bezpečnostní obaly a pouzdra pro bezkontaktní paypass platební a kreditní karty