Diskuse - odpověď na příspěvek

 Víkendová, převážně sobotní lezba  Robin -  Čt 1.1.70 1:00 )
 

Někdo o víkendu na polezení? Varianta a) Kdyby byla příhodná předpověď, zatím skoro je, tak bych vyrazil v pátek směr Dachstein, v sobotu tam něco dlooouhýho a v neděli podle počasí něco kratšího jinde, nebo rovnou jel zpět. Kdyby to vypadalo v Rakousku na bouřky, tak bych přivítal variantu b) lezení v okolí chalupy: Polínko, Kozelka, v případě někoho s tahem na prvním i Svatošky (jednou mi to asi letos stačilo O ) Varianta b) je s možným azylem na nocleh, čepované pivo, případně polezeckou saunu, u nás na chalupě v Jankovicich u Teplé. Jsem na mobilu, FB messengeru, WhatsAppu, Signalu, Hangouts, jen reakce tady a v emailu budu sledovat spíše sporadickyŠest plus osm je:
:-) :D ;-) :P B) LOL :-( :-/ :yes: :no: :unsure: další...


Do titulku není možno vkládat žádné HTML tagy. Do textu příspěvku je možno vkládat tyto HTML tagy: <b> </b>, <i> </i>. Dále http odkazy ve tvaru www.domain.com, http://neco.neco.cz. Tvar pro zaslání e-mailové zprávy musí být následující: <a href=mailto:jmeno@server.com>zobrazene_jmeno</a>.

Při vkládání odkazů delších než 40 znaků budou tyto odkazy zkráceny. Před odesíláním příspěvku s dlouhými odkazy si zkontrolujte funkčnost v náhledu.


 Zpět na diskusi 


Stránky jsou optimalizovány pro rozlišení 1024 x 768 a větší.
© Copyright: Jindřich Štěpán 2002-2008
Bezpečnostní obaly a pouzdra pro bezkontaktní paypass platební a kreditní karty