Diskuse - odpověď na příspěvek

 Schůzka RS, nováčkovský kurz, google group   Robin -  Čt 1.1.70 1:00 )
 

Včera proběhla schůzka RS. V kalendáři přistály základní akce. Některé přibydou a samozřejmě můžete zakládat další. Primárně jsme přidali akce nováčkovského kurzu a akce o kterých víme, abychom se zorientovali kam necpat akce novákčovského kurzu. Zároveň jsem založil google group HO Humanita - nováčkovský kurz - adresa hohumanita@googlegroups.com Zatím jsem tam přidal jen správce Goba, Kubu, Evu a sebe. Ti mohou přidávat další. Kdo z výše jmenovaných tam být nechce, může odejít, nebo ho můžu odebrat. Tímto bych vás poprosil, abyste tam nasypali ty nováčky o kterých víte, že jsou v rámci nováčkovského kurzu aktivní. Zároveň poprosím nováčky, kterří tam chtějí být, aby mi napsali email, ať je tam přidám. A nováčky, kteří mají pocit, že mají splněno, aby mi napssali, ať je přesunu mezi řádné členy v rámci humwebu. Ta google group bude sloužit primárně pro komunikaci v rámci nováčkovského kurzu, informace budou i na humwebu, to spíš aby někdo z nováčků něco nepřehlédl. Neemá ais smysl, aby tam byli lidé, které by to případně obtěžovalo. Ale samozřejmě tam klidně přidám kohokoliv dalšího. Stejně tak jestli někdo další chce být mezi správci ať mi napíše. Ale rozhodně by skupina i nováčkovský kurz měly sloužit jen pro ty, kteří řádně platí členské příspěvky Nezapomeňte šířit do světa termín Náboru kamarádům o kterých víte, že se k nám chtějí přidat. Na druhou stranu máme i dost nováčků z loňska, tak tomu není asi potřeba dělat nějakou nadstandardní propagaci.Šest plus tři je:
:-) :D ;-) :P B) LOL :-( :-/ :yes: :no: :unsure: další...


Do titulku není možno vkládat žádné HTML tagy. Do textu příspěvku je možno vkládat tyto HTML tagy: <b> </b>, <i> </i>. Dále http odkazy ve tvaru www.domain.com, http://neco.neco.cz. Tvar pro zaslání e-mailové zprávy musí být následující: <a href=mailto:jmeno@server.com>zobrazene_jmeno</a>.

Při vkládání odkazů delších než 40 znaků budou tyto odkazy zkráceny. Před odesíláním příspěvku s dlouhými odkazy si zkontrolujte funkčnost v náhledu.


 Zpět na diskusi 


Stránky jsou optimalizovány pro rozlišení 1024 x 768 a větší.
© Copyright: Jindřich Štěpán 2002-2008
Bezpečnostní obaly a pouzdra pro bezkontaktní paypass platební a kreditní karty