Diskuse - zobrazení vlákna

 Zpět na celou diskusi 
Humanitní hory  Hanka   Po, 26. červenec 2021 11:49 )Reagovat  

Velký dík Evce za zorganizování Wilder Kaiseru včetně objednaného počasí. Zároveň uvádím výborný tip na restauraci při návratu domů přes Dvořiště- ceny příznivé, bohatý jídelníček, rychlá obsluha, jídlo dobré. A kousek od E55- restaurace u Kaštanu, Včelná 461.

Re: Humanitní hory  Evka   Po, 26. červenec 2021 19:13 )Reagovat  
 

Já děkuji za hojnou účast, počasí vyšlo opravdu suprově (snad poprvé za dobu, co s Humanitou jezdím), takže věřím, že i přes ty nepříjemnosti s chatařem jste si všichni hory užili a (minimálně někteří ) na ně budete dlouho vzpomínat

RRe: Humanitní hory  Kuba   Čt, 29. červenec 2021 11:39 )Reagovat  
 

Na humanitním FTP jsou už první fotky ke stažení z Wilder Kaiser.

RRe: Humanitní hory  Petr Š.   Po, 2. srpen 2021 10:20 )Reagovat  
 

Gratuluji ke zdařené akci a tiše závidím. Opravdu pořádné hory. Jak to s načasováním snídaní a délkou nástupů? Jen jestli je to nějak "friendly" pro lezení s časovou rezervou...

RRe: Humanitní hory - Kaiser  Kuba   Po, 2. srpen 2021 12:00 )Reagovat  
 

Snídaně od 7 hodin. Dá se domluvit i dřív. Večeře do 7 hodin. Větší skupiny povinné polopenze, menší do cca 3 lidí jen snídaně.

První den lezení se někteří vrátili odpoledne, někdo těsně po sedmé, dvě družstva těsně po desáté hodině a jedno okolo jedné hodiny v noci.

Když lezeš přiměřeně své obtížnosti a v okolí chaty, tak lezení s návratem do večeře stíháš jednoduše. Nepříjemné a dlouhé jsou sestupy, na kterých se nesmíš moc zdržovat.

 Zpět na celou diskusi 


Stránky jsou optimalizovány pro rozlišení 1024 x 768 a větší.
© Copyright: Jindřich Štěpán 2002-2008
Bezpečnostní obaly a pouzdra pro bezkontaktní paypass platební a kreditní karty