Záhadná choroba pomalu kosí Humanitu

Rubrika: Dění v oddíle
Autor: Sestra

Pomalá procházka Prachovem-Mnich v pozad
1. Pomalá procházka Prachovem-Mnich v pozad
2. Tentokrát v pozadí Krkavčí skály
3. Jsou z nás úplní čůristi
4. S vymknutým kotníkem se blbě šlape
5. A už tlačíme
6. Včetně nakaženého Filipse
7. Který vzápětí usíná
8. Skála nás zajímá pouze zevnitř
9. Tak na tyhle skály jsme kdysi i lezli...
10. Ještě jedno kafe bych si dal...
V poslední době stále více členů HO Humanita sklátila záhadná choroba, které se mezi znalci říká Tokousovina.

Čím se tato choroba projevuje? Do té doby aktivní jedinec náhle upadá do apatie, ztrácí zájem o lezení a po ránu, kdy je většina lezců v čele s úderně - prudičskou klikou Gobo-Blud-Bidlo nejaktivnější, vklidu posedává ve stínu pod stomem a svačinkaří.

Ještě v nedávné době byl jediným dalším známým přenašečem této choroby Pojídač. V poslední době však tato choroba kosí stále více jedinců až se zdá, že v HO Humanita nezbydou žádní aktivní lezci.
Před měsícem během výpravy do Saského Švýcarska se arciprudič Lukáš Bludský celé ráno válel ve spacáku a nikoho nehonil do stěny. Tento víkend se do té doby velmi aktivní Filipes spokojil s dvěma cestami za celý den, a to až po té, co absolvoval dlouhou snídani do pozdního dopoledne, procházku po Prachově, oběd a příjemný šlofík. Ačkoli na lezení došlo až po třetí hodině, nejevil žádné známky nervozity a dokonce si pochvaloval, jak si o víkendu hezky odpočnul.

Existuje nějaký lék na tuto chorobu? Zatím nebyl vynalezen, ovšem zdá se, že po něm ani zatím neexistuje poptávka. Že by Tokousovina měla něco do sebe?

Vytvořeno: Sestra 25.7.2004 22:13