Humanita Diskuse

Starší zprávy nahoře. Nové nahoru

-100-80-60-40-20| Stránkování |

Zobrazeny příspěvky 43334 až 43353 z 43353. Vložit nový příspěvek

Reagovat

Zdravím všechny, jen jsem se chtěl optat, koná se příští týden to poslední slanění? Má cenu ladit nástroje a plnit termosky grogem? Funguje ještě hospoda u Grobiána? Budete tam vůbec někdo...?

Reagovat
Poslední slanění

Čau Hrbe, poslední slanění samozřejmě bude! Těšíme se na Tebe.

Letos je to poněkud zmatené, ale vzal jsem si to na důrazné doporučení Janči na starost právě dneska.

Reagovat
Poslední slanění

Půjdete s dětma? Zvažujeme cestu vlakem, do hospody a zpět.

Reagovat
Re: Poslední slanění

ano,planuju vzít děti 2+7

Reagovat
Re: Re: Poslední slanění

Do jeskyně nebo jen pod/nad? Zvažuji slanit s Danem (5).

Reagovat
Hrubice 2024

Ahoj všem, příští Hrubice se bude konat 17.-19.5., tak si to zapište do diářů

Reagovat
proběhl úklid v garáži

a dva dětské snoubordy za nějakopu víceméně symbolickou cenu (jánevim, šest stovek kus?), 1 ks 110 cm a 1 ks 128 cm. funkční, ježděné, udržované, ale nafrněnou jutuberku nebo sebevědomého frikulína na to ratolest v aspenu nesbalí.

Reagovat
ad víkend na ledech

kdo si bude chtít vykopat záhrab (a nevystoupit večer od auta a od hospody 400 výškových metrů), bude potřebovat kromě lopaty též krumpáč https://www.zbozi.cz/vyrobek/zbirovia-zb8010800/ .

Reagovat
ČHSky

Ahoj, tak průkazky ČHS by vám měli mířit na email v elektronické podobě. Až budu mít kartičky, přidám info, kde bude předávka....
Komu by nedorazila, ozvěte se přímo mně, budeme řešit.

Reagovat
zase bordel ze špajzu

tak jsem zase šmejdil ve skříni a našel jsem bordel, do kterého se mi už děti nevejdou a rád je za protihodnotu přenechám dalším krotitelům ratolestí:
1x sedák ocún webee kid, chci za něj 700 (velikost 5-12 let hubené dítě, tlouštík vytloustne dříve)
1x prsák ocún webee kid chest, chci za něj 350 (zase záleží jak je dítě statné, nejmenší prsák na trhu)
2x sedák dekáčský simond easy 3 junior, chci 550 za kus, velikost stejná jako ten ocůn, ale nejsou seřizovatelné nohavičky
1x skialpové vložky do vázání, pro délku skeletu cca 230-300mm, pomocí pilníku a pilky na železo lze případně zkrátit na libovolně miniaturní skelet (rozsah se tím sníží nenávratně). za to chci 800,- (stávalo to asi tři litry, já to trefil ve výprodeji asi za litr).
1x lyžařský bastl ušitý z popruhu, tj. fakticky jako sedák komplet rozebíratelný pomocí plastových batohových přezek (nandává se s lyžema na nohou, tahat dítě za pánev je mnohem lepší než za pas) a kšanda s plastovou karabinou a opaskem na přezku pro dospělce, na běžky/sjezdovky/skialpy na přípomoc do kopce/brzdění při sjezdu. za to nechci peníze, to si cením na pár piv při vhodné příležitosti.
731601711 nebo lukas(zavináč)bludsky.com

Reagovat
Re: zase bordel ze špajzu

Ty skialpové vložky by nejspíš ocenila Kláruše. Chtěla po mě půjčit ty co máme my, ale musel jsem ji zklamat, protože už jsou na dva roky zase na dalších dětských nohou.

Reagovat
Re: Re: zase bordel ze špajzu

OK, Kláruše je indián (má rezervaci)

Reagovat
změna stanov čhs

jsme možná zaregistrovali. už mi oťukávalo pár známých z jiných pražských oddílů, jestli slušné tradiční oddíly k tomu zaujmou nějaké "koordinované stanovisko" - jakožto indivindi člen nikterat navenek nereprezentující humanitu je tedy odkazuji na vedení oddílu.

Reagovat
Re: změna stanov čhs

Zatím platí předběžná domluva v rámci Humanity, že budeme proti zakládání komerčních subjektů.

Reagovat
Re: Re: změna stanov čhs

předpokládám vedení oddílu sleduje: https://www.lezec.cz/clanek.php?key=18401&nazev=deklarace_spolecneho_postupu_horolezeckych_oddilu

Reagovat
Re: změna stanov čhs

Od rána s tím prudím na humanitním Diskordu. To je holt nevýhoda neveřejné diskuse.

Reagovat
Spára na BW

Zrovna zítra bych rád na stěnu a Komár spolulezec nemůže. Koukám, že zrovna bude Humanita zkoušet spáru na BW. Přijdu taky a doufám, že si s někým zalezu - ano prosím?Poznám jako starý bard ještě někoho? Jinak tu spáru jsme s Komárem zkoušeli několik let, než jsme se to naučili lézt. Ale teď už to zase celý nevylezu, nejsem ve forme

Reagovat
Re: Spára na BW

Ahoj, bojím se, že už tam budou pro tebe samý mladý kusy. Jinak se na místě přihlas Wigvamovi, dlouhovlasý týpek co to všechno punktuje a určitě můžeš potrénovat techniku spáry s ostatníma.

Reagovat
Re: Spára na BW

Ahoj, urcite doraz! Ja tam budem od cca 17:30 na rozlez a po sparovom workshope (zaciname 18:30) snad tiez este polezieme. Poznat budes minimalne Pila a snad dorazi aj Ctirad

Reagovat
Hrubice 2025

Letošní Hrubice je za námi, příští se bude konat 23.-25.5.2025.

Zobrazeny příspěvky 43334 až 43353 z 43353. Vložit nový příspěvek

-100-80-60-40-20| Stránkování |