Bungeejumping nahlavu

Rubrika: Reportáže z akcí
Autor: Oveček

pozájezdovka Klokočky 15.3.2003

Prusíkování poprvé
1. Prusíkování poprvé
2. Prusíkování podruhé
3. Záchranáří
4. Obecenstvo..
5. Nika
6. Nika ležatá
7. Nika v kostce
8. Nika parte
9. Pádostroj
10. Pádostroj II
Očima Pionýra 17.3.03 7:25 na Humadiskusi :
(nabodeníčky opatřil Oveček)

Pravidelná pozájezdovka: Chytání pádů se velmi vydařilo. Opět krásné počasí, opět omlácené ruce a kolena. Až na jedno roztržené obočí vše v pořádku. Házeli jsme pilně, dvě lana se neděle nedožila.
Dík všem pomocníkům - instruktorům i neinstruktorům.
Blud nám přivez lana, spoustu jich nainstaloval a pak celej den vázal novačky do dülfera; Tomas je zase věšel do toho hnusnýho slanění z věže; Kubas se ujal role ferratového vůdce; a nakonec bratři Ovečkovi predváděli šplhání a prusíkování (no, jeskyňáři, znáte je, ty neudělaj po skále krok pěšky).

***

Neodpustím si.. Pochvala patří zvláště několika děvčatům, která odvážně pokořila i nepovinný a climberovi duší odporný speleotrenažer / single rope technique /. Taková příští generace manželek, která k domácnosti nabídne i drobnější údržbu střechy..?

Tož, pomluvy už dorazily, viděl jsem to romanticky, vysluněné mrazivé ráno, pár vypasených pavouků bleskově omotalo lom sítí a nevinné mušky, které dorazily v hojném počtu, vytvořily otlučeníchtivé skupinky a vystřídaly všechny atrakce...
Ovšem někomu (rozumí se mně) opravdu postačil poslech trhajících se lan na udržení hladinky adrenalinu ! Probahněný speleosedák jsem ušetřil destrukce a nalovil jsem alespoň tyto obrázky..

Oveček

(ad fota - originály jsou větší a dodám na vyžádání)

Vytvořeno: Oveček 20.3.2003 19:05