Soutež HO Humanita

Rubrika: Dění v oddíle
Autor: Sestra

Kdo má nejhečí vanu v oddíle?

Kandidát č. 1
1. Kandidát č. 1
2. Kandidát č. 2
3. Kandidát č. 3
4. Kandidát č. 4
5. Kandidát č. 5
6. Kandidát č. 6
7. Kandidát č. 7
8. Kandidát č. 8
9. Kandidát č. 9
10. Kandidát č. 10
11. Kandidát č. 11
12. Kandidát č. 12
A teď tu máme malou soutěž pro všechny lezkyně i nelezkyně oddílu Humanita. Pokud se chtějí přidat i pánové, jsou tímto vřele zváni.

Po loňském úspěšném druhém kole soutěže o sexy lezce HO Humanita se roztrhl s podobnými soutěžemi pytel. Pánům se zřejmě zalíbilo být středem pozornosti a tak, povzbuzeni několika pivy a pokřikem přítomných žen, rozhodli se učinit další krok v odhalování svých těl. Jelikož alkohol odbourává přehnaný stud, neváhali vystavit na odiv svá velrybí břicha a pochlubit se modelem svých trenýrek.
Všimněte si prosím jednoho důležitého faktu - jakkoli se minulý rok zdálo, že většina členů HO Humanita je s módou velice na štíru a nemá páru o tom, co je a není sexy v ženských očích, tento rok došlo k rapidnímu zlepšení. Ani jeden z pánů, kteří se neváhali odhalit, neměl slipy! A co víc, jakkoli vypadá jejich svrchní oblečení obnošeně a rozedraně, jejich trenýrky jdou (až na některé výjimky) rozhodně s módou, a to i u těch osob, kde bychom se tomu vůbec nenadáli.

Takováto snaha nesmí zůstat neoceněna a proto teď vyhlašuji soutěž o nejhezčí trenýrky a největší vanu HO Humanita. Neváhejte a zasílejte své tipy. Aby nebyl nikdo diskriminován, není na žádné fotce vidět hlava a je na vás milé ženy, abyste uhodly, komu patří které břicho a které trenýrky.

Vytvořeno: Sestra 29.4.2005 10:48