Valná hromada VSK Humanita

Rubrika: Dění v oddíle
Autor: Hrb

Dne 18. dubna 2007 proběhla ve SCUK Hostivař pravidelná valná hromada VSK. Za oddíl jsem se jí tentokrát zúčastnil sám (za což jsme byli předsedou VSK as. Smrčkou pokáráni) a z obsahu vybírám:

Mezi KTV FF UK a VSK se prý prohloubila jakási propast; nevím přesně, oč jde, zájemci mohou zapátrat v koncepci KTV, která visí na internetu a která údajně rozlišuje sport a tělesnou výchovu (sic!).

Dotace Sazky pro oddíly přicházejí se zpožděním (dosud dorazily cca 3/4 přislíbené sumy).

Do VSK Humanita přibyl nový oddíl, a sice fotbalisté.

Zájemci z řad členů oddílu (a po termínu přihlášek i jejich rodinní příslušníci a známí) se mohou zúčastnit pravidelného sportovního soustředění na Albeři. Letošní termín je 12. - 19. srpna, přihlášky se posílají as. Šeflové; kolik to bude stát, se zatím neví. Cenu určuje rektorát.

Oddíl šermířů prosí, aby lidé nechodili v době jejich tréninku na ochoz hlavní haly SCUK, kde se šermují. Je to napsané na dveřích, tak bych vás prosil, abyste to respektovali i pro vaši vlastní bezpečnost.

Je nutné se dohodnout na termínu ukončení cvičení na Jednotě a v Hostivaři. Navrhuji 31. květen jako poslední trénink (následující víkend je Mařenka, tak kvůli matroši) a 28. květen jako den poslední sauny za předpokladu, že tam ještě bude docházet aspoň pár lidí. Napište prosím na diskusi, zda souhlasíte. (Tak aspoň uvidím, kdo čte zprávy vedení oddílu, ha!)

Vytvořeno: Hrb 18.4.2007 19:49