ZDrSEM Outdoor pro Humanitu

Rubrika: Dění v oddíle
Autor: Bára

zážitkový kurz první pomoci

I toto vás může na skalách potkat..co s tím?
1. I toto vás může na skalách potkat..co s tím?

S Jani jsme se rozhodly zkusit zařídit kurz první pomoci ZDrSEM čistě pro Humanitu. Vyjde to levněji a bude větší sranda, když se účastníci budou znát. Navíc pak budete vědět, jak na tom vaši spolulezci jsou s případným zachraňováním:) a věřte, že po kurzu na tom budou o hodně lépe..

Kurz ZDrSEM je zážitkový kurz první pomoci. V současné době je jeden z nejlepších u nás. Metodika výuky je promyšlená a propracovaná, teorie je nezbytné minimum, důraz je kladen na praxi a zase praxi. Jani mě přesvědčila, že v Humanitě by o kurz byl zájem, tak jsme se rozhodli to vyzkoušet, protože kurz pro uzavřenou skupinu, tedy na zakázku, vyjde levněji než Open pro veřejnost. Takže vás tímto vyzývám, abyste se koukli na www.zdrsem.cz , poptali se našich absolventů (např. Týny), rozhodli se, jestli máte o kurz zájem nebo ne a pak hlasovali v ANKETĚ! Rozhodnutí se mohou přihlásit připsáním se dole v článku nebo mailem Jani.


Co: zážitkový kurz první pomoci zaměřený na záchranu v horách a první pomoc v divočině, mimo dosah záchranky. Úspěšní absolventi získají certifikát Zdravotník Zotavovacích akcí, opravňující je jezdit na tábory a akce pro mládež jako zdravotníci.
Termín: 20.-24.10. (středa večer až neděle odpoledne)
Místo: asi Blatiny, Grunt U Plšků.
Cena: při naplnění kurzu 16ti účastníky vyjde cena na člověka 3375 Kč. (Cena normálního 4,5denního kurzu je 3900Kč.)
Cena zahrnuje péči min. dvou kvalifikovaných lektorů, skripta, zdravotnický spotřební i nespotřební materiál na nácvik (obvazy, alufolie,rukavice, anduly...), dopravu materiálu.
Nezarhnuje dopravu na kurz (každý si zařizuje sám), ubytování a stravování. (cena za grunt u Plšků je 100kč osobonoc, pokud by někdo věděl o nějakém bližším lepším levnějším ubytování, ať se mi ozve, ale je potřeba aby tam byla dobrá přednášková místnost a skalky poblíž. Možná by šla Tisá?)
Placení: Pro potvrzení účasti je nutné uhradit zálohu do konce srpna 2010 na tento účet: 190128282/0300 (ČSOB)
Do poznámky uveďte: Zdrsem, Příjmení Jméno a Datum narození.
Výše platby je 3375 Kč.
Pokud bude kurz zrušen pro malou účast, vrátíme vše.
Pokud se přihlásíte, zaplatíte, nezúčastníte se a nebude za vás náhrada, nevrátíme nic.
Pokud bude velký zájem - vyhrává kdo dřív zaplatí :)

Když se během měsíce nepřihlásí dostatek kurzochtivých humanitníků, začneme shánět účastníky z jiných zdrojů...
Tak klikejte na anketu, prosím.

Přihlášení:
1) Jani
2) Verča (Endršt)
3) Ola
4) Lukin
5) Eva

Vytvořeno: Bára 13.5.2010 21:03
Upraveno:Ola 20.7.2010 12:06další...