Humtrička

Rubrika: Dění v oddíle
Autor: Pól

Humanitaworks
1. Humanitaworks
2. Pískovcová humanita
3. Komínová humanita
4. Humechanoid
5. Žába a žába, vítězný návrh z roku 2006
6. Lekce kreslení
7. Mapa
8. Soví věž
9. We love each Ádr
10. Krvavá skoba
11. Sova na větvi
12. Hory v láhvi
13. Pampeliška
14. Humanita se skobou
15. Nanuk
16. Piercing
AKTUALIZACE:
S jednoznačným náskokem vyhrál Víťův návrh Humanitaworks (15 hlasů). Až s Víťou doladíme podrobnosti, budeme vás informovat o možnostech, jak si tričko objednat.
___________________________________________

AKTUALIZACE:

Deadline pro posílání návrhů ja za námi, a jelikož se nám pár návrhů sešlo, můžeme se pustit do hlasování. Protože nové návrhy máme jen čtyři, zařazuji do hlasování i některé kousky z dob minulých. Pokud by jejich autoři byli proti, nechť mě kontaktují a návrh odstraníme.
Hlasovat je možné do 30.9.2013.
___________________________________________


Navzdory tomu že v anketě o nové tričko projevilo zájem pouze 19 lidí, stále věřím, že až bude návrh hotový, příhlásí se o něj humanitníků více. Rozhodl jsem se tedy do zorganizování výroby nových humanitních triček přece jen pustit (poněvadž taky už nemám pořádně co na sebe :) ).


Proto vyhlašuju soutěž o grafický návrh. Pro inspiraci se můžete podívat na návrhy z minula (http://humanita.n.cz/article_detail.php?idart=418#edit_article), popřípadě je autoři mohou do soutěže opět zařadit (ať už v minulosti použity byly či nikoliv).

A teď trochu těch organizačních záležitostí:

Jelikož je léto a tedy i lezecká sezóna v plném proudu, nikdo určitě nemá na vytváření návrhů mnoho času, takže stanovuji deadline pro posílání vašich výtvorů na 31.8.2013. Návrhy buď posílejte na můj mail (pavelpayne(uzenáč)centrum.cz) v nějakém rozumném formátu (ať se to tím mailem procpe a já jsem schopnej to otevřít - jpg, png, gif, eps, cdr, a pod...), nebo ještě lépe vkládejte rovnou k tomuto článku (v tom případě se nezapomeňte k obrázku podepsat). Můžete i specifikovat barvu trička a kam na něj chcete návrh umístit, nejlépe asi tak, že vezmete obrázek trička dané barvy a návrh na něj umístíte dle vaší libost. To vám ostatně může později při hlasování přinést nějaké body navíc, protože bude všem zřejmé, jaká krása na ně bude čekat :).

Po 31.8.2013 nahraju všechny návrhy do galerie k tomuto článku a zahájím hlasování v anketě, (předběžně bych to viděl tak do konce září) a poté už vítězný návrh připravím/nechám připravit do tisku a zařídím výrobu triček.

Tak ať to leze, při tom lezení se nechejte líbat múzami, a pak po večerech, restdejích a pracovních dnech proseděných v kanclu tvořte! Už se moc těším na vaše výtvory!

Zatím savana, Pól

Vytvořeno: Pól 25.6.2013 08:44
Upraveno:Pól 1.10.2013 15:01další...