Oddílová schůze

Rubrika: Dění v oddíle
Autor: Šlojíř

Feu (metodika): Adeptů členství je aktuálně 13. Kolem deseti se jich zúčastňuje oddílového dění. Na říjnový nábor přišlo zájemců pět, činí se přibližně dva až tři. David Z. má zimními horami čerstvě splněno, gratulace! Bushman: splněno, ale měl by jet ještě na Bořeň. Michal až na pár formalit také.

Oddíl nyní povinné akce nevyhlašuje. Tak se každému doporučuje zajímat se, čím přispět ke splnění svých povinností. Je možné, že v říjnu oficiální nábor nebude, spíše ad-hoc. Ale bude ještě upřesněno.

Víťa (sklad): předává svůj sklad Suzi. Nyní je tam asi 9 tisíc Kč plus pár tisíc drobných a od loňska tam přibyla ufa a lana 3x 60.

Piľo (knihy): Loni se na RS se schválilo, že se bude utrácet do 5 tis. ročně. Návrhy na hodnotné čtivo jsou vítané. Připomíná se půjčovné 6 měsíců, potom pokuta 5 Kč/týden. Tak knihy vracejte, ať Piľa nezavalíte svými pokutami.

Loňský apel částečně pomohl, 3 ztracené knihy se našly. Jedna se ještě skrývá v tajemné Robertově knihovně, tak vrátit.

Novinky za poslední rok:
Sachsische Schweiz - Affensteine, Kleiner Zschand - Dietmar Heinicke a kol.
Sachsische Schweiz - Grosser Zschand, Wildensteiner Gebiet, Hinterhermsdorfer G. - Dietmar Heinicke a kol.
BAYERISHE ALPEN - NORDTIROL - Richard Goedeke
Verdon 2010 - Ley Lagramusas
Arco - Diego Filippi
Paklenica - Boris Čujić
Jetrichovicko - Nehasil, Nehasil


Volby

Všichni obhájili své funkce, kromě Víti. O výstroj se nově postará Suzi. Do RS zvoleni Robin, Víťa a Geo (tedy navíc k těm, kteří mají nějakou funkci). Michal předtím o RS projevil zájem, tak byl také odhlasován. Ale je třeba potvrdit, jestli to bere. Geo vyráží na VH, viz report.

A ještě poděkování Gobovi za bezchybný Humáč s předáním tekuté odměny. A Víťovi dík za starost o matroš.

Vytvořeno: Šlojíř 27.3.2014 20:19