Humtrička

Rubrika: Dění v oddíle
Autor: Víťa

EPIC BLACK W
1. EPIC BLACK W
2. EPIC BLACK M
Tak se omlouvám, že to trvalo tak dlouho. Mea culpa, mea maxima culpa. Prostě jsem se k tomu nemohl dokopat :)

UPDATE 2.4.2014

Upřímný a obrovský dík všem, kdo na můj nejapný aprílový vtípek naletěli. Slibuju, že na Apríla za rok budou budou nejen vlaječky a povlečení, ale i potahy do fábie a ty tanga :D.

A teď už k věci - jakmile Víťa za pomoci všech oddílových rádců doladí návrh do finální podoby, vybereme nejvhodnější způsob tisku a nějakou rozumnou tiskařskou firmu, co nabídne kvalitní trička. Takže zůstaňte naladěni a snad se zanedlouho dočkáte! :)

---------------------------------------------------------
UPDATE 1.4.2014

Tak jsem v krátkosti zavolal do firmy Inetprint (www.inetprint.cz) a když jsem se zmínil, že jsme horolezecký oddíl a chceme udělat oddílová trika, ten pán na telefonu mi skočil do řeči a říkal, že je sám nadšený horolezec a velký fanoušek Humanity. Sám se do ní prý kdysi hlásil, ale při náboru jsme ho na losovačce nevzali. Stejně ale s Humanitou hluboce sympatizuje a nabídl nám proto, že nám trička udělá zadarmo, údajně jako testovací várku jakési nové digitální tiskové technologie. Jestli chceme, můžeme dostat i libovolné množství potištěného povlečení na peřiny, případně nějaké vlajky a vlaječky (údajně potřebují otestovat všechny formáty tisku). Podle mě by se třeba ty vlaječky hodily jako mávátka na oddílové akce, a ruku na srdce, kdo by si nepřál spát pod peřinou s humanitním logem!

Chce to ale vyřešit objednávku do konce týdne, kdy začnou s testováním - tudíž nebude čas na nějaké zkoušení trik. Piště se proto pod článek o co byste měli zájem (kolik vlaječek 30x40cm, kolik vlajek 150x100cm a jestli povlečení 150x200cm nebo 200x200cm). U triček raději uveďte 2 velikosti, pokud si nejste jistí (např M a L), ty co zbudou pak třeba dáme příštím nováčkům.
Jo a bude se bohužel jednat o trika značky Adler, to je prý jejich jediný testovací dodavatel. Údajně ale půjde o nějaká nová trička modernějšího střihu a z jinak tkaného materiálu, než dříve.

Pól

Hujer (teda Mik, když to nebude apríl:) - triko M a L, povlečení 200x200 cm
Pól - triko L a XL, povlečení 200x200cm, vlajka velká 1x, vlaječka malá 2x
DavidZ - triko M
Gobo - 2x triko M panske, 2 x triko M damske, vlaječka malá 4x, povlečení 200x200cm:)
Mamanek - 2x triko M panske, vlajka velká 1x, vlaječka malá 1x, povlečení 200x200cm
Lucka Lou - 1x tričko S damske a 1x tílko S (Adler Triumph podle toho jejich katalogu)
Petr Š. - 1 triko M pánské (+ 1 dámské M)
---------------------------------------------------------

V odkazu níže naleznete ukázky trik:

http://humtrika.whitemouse.cz

Je to jen nástřel, nejsou to reálné barvy ani reálná trička.

Tím se dostáváme k další fázi a tou je:

1) výběr trik
2) výběr barev
3) výběr dodavatele

Prosím tímto o pomoc kohokoliv, kdo by byl ochotný podílet se na realizaci a organizaci.

Ps: pokud máte někdo výtvarné oko, klidně mi napište, že mají ty postavičky velké nebo malé ruce, ujeté proporce a podobně, dělal jsem to od oka a už na to civím moc dlouho, takže na tom nic nepoznám.
Pps: ještě uvažuji o modré variantě té epické varianty. Znamená to překreslit mraky, takže nevím, jestli se k tomu dokopu.

Zde pište návrhy na kombinace barev:
(Např.: žluté tričko/černý potisk)

Suzi: Ta první "normální" varianta je červeno-černá? Mně se totiž zobrazuje oranžovo-černá a víc by se mi asi líbila červeno-černá. A ještě bych přidala žluto-černou variantu. Jo a jsem za modrou epic variantu. Dokonce víc než za fialovou (asi mi ta chřipka vlezla na mozek, že bych se dobrovolně vzdala fialový). S čím (nevýtvarným, na to jsem tele) ti pomůžu?

Zuzka: Jsem rozhodně pro epi variantu, s tím černým pozadím vypadá skvěle, ovšem je tu otázka praktičnosti černého trika... (mně osobně by ale nevadilo). Jinak by dle mého skromného názoru ladila ještě třeba s šedomodrou, tmavě žlutou nebo tmavě zelenou :)
Autor i navrhovatelka odpustí, ale z červeno-černé varianty na mě tak nějak kouká srp a kladivo.
(Suzi: Jej, Zuzko, máš pravdu, mě ten jinej význam srpku měsíce v kombinaci s červenou vůbec nenapadl. Přemýšlela jsem jen nad barevnou kombinací.:-D )Vytvořeno: Víťa 29.3.2014 16:45
Upraveno:Šlojíř 14.4.2014 22:25další...