Pro Maťovy smutný oči...

Rubrika: Dění v oddíle
Autor: Suzi

Je čas. Je to neodvratné. Už před tím nelze zavírat oči... Humanitní člen strádá. Jiskra v jeho oku vyhasla. Lezení jej ještě vzkřísí, leč po návratu do města usychá. A proč, ptám se já? Co je příčinou tohoto smutného faktu hrozícího neodvratnou tragédií? Ano, vím, že i vy to tak cítíte - nemáme hospodu.

Kde jsou humanitní potréninková doupata klasy posledních Alešákových přelezů? Vždyť historií je už dokonce i druhá generace legendárních Iksek... Došlo mi to, když jsem se minulý týden dívala do Maťových štěněcích očí, které jakoby prosily, aby ta kavárna, kde točí pivo do čtyřdecek a vaří jen zeleninu a bioburgry, byla jen krátkou noční můrou.

Ano! Zvedněme hrdě hlavy a podívejme se do budoucnosti! A proto velím: Humanito, najdi si svůj nový pajzl!

Posílejte tedy návrhy na hospodu v okolí do 10 min. chůze od tělocvičny/půjčovny. Odborná porota vybere ten nejlepší a ten před začátkem zimního semestru (a tedy i tréninkovou sezónou) vyhlásí. Předkladatel vítězného návrhu bude veřejně veleben a napojen na náklady oddílu.

Odborná komise (kdokoli, kdo je ochoten k prověřování návrhů přistupovat zodpovědně, tj. v každé knajpě se zlískat do čtverečku...no, dobře, tak tam aspoň zajít):
Suzi


Návrhy:
Tlustá koala
Kulecnikova herna V Cipu - Vstup na zvonek, konzumacni listek, polosero, ... proste dustojny nastupce Havranu a Country Srubu. Cerna Hora za rozumnou cenu.
U Jindriske Veze - se neosvedcilo, pomala obsluha, moc lidi
Na Stare Poste - casto plno
Ferdinanda - bez rezervace nerealne
U Kulaté báby - 811m, otestovat /To je v Brandejse, jsem pro! Zuzka/, nenechte se zblbnout je to legendární žižkovská hospoda, takže platí - otestovat
Relax


P.S.: Pravda je taková, že Maťo nebyl smutný. Spíš vypadal,že nás s Víťou na místě zabije, a jediné, co mu snad brání, je naše zjevná nepříčetnost, která by možná mohla být považována za polehčující okolnost.

Vytvořeno: Suzi 26.6.2015 18:38
Upraveno:Suzi 14.7.2015 11:23další...