Arco, oblast tuningu zaslíbená.

Rubrika: Reportáže z akcí
Autor: robin

Auto neni trezor
1. Auto neni trezor
2. Kartón Plzně se hodí
3. Výhled jak z tanku.
4. Šéfdesigner
5. Šlo by udělat i se zavíráním
6. Prvni verze pred koupi dalsi ducktejpkyTak dlouho přemlouvám všechny kolem, aby jeli do Arca, až nakonec pár odvážlivců přemluvím. V ten okamžik inzeruje Geo na Humchatu skialpy, tam bych jel radši, ale na to už je pozdě. Příště to prosím napiš dřív!

Součástí přemluvy byl i příslib spacího vozu, tak vyrážíme, na pohodu v osm večer v Californii zapůjčené od rodičů a spíme na posledním dálničním parkáči v Německu.

Do Arca na parkoviště pod Slunečníma plotnama dorážíme v sobotu už v 10 ráno, což se později ukáže jako nejranější nástup v rámci naší výpravy vůbec :-)

Jak všichni dobře víme, auto není trezor, proto ho zanecháváme tak, aby případné nenechavce nelákalo. Tedy předstíráme předchozí krádež pomocí bordelu zanechaného uvnitř. Jak vidno v galerii, né to tam nerozházal zloděj. Nicméně ani tento způsob ochrany proti krádeži není vždy úspěšný.

V zanechanm bordelu se nenechavci podařilo identifikovat lákavě vypadající tašku na doklady obsahující CDčka, Petrův služební mobil a výtisk průvodce.

Tichý alarm hlásil návštěvu vozu v 16:30. Na Parrete Zebrate je tedy třeba příště nastupovat brzy ráno a lézt rychleji. Po obhlídce parkoviště zjišťujeme, že téměř každé parkovací místo je obsypáno starší várkou střepů...

Cestu zpět 700km v dešti zachránil papundekl, obal od obalů na sešit a větší dávka ducktejpky.

Vytvořeno: robin 3.5.2017 13:35