Botič: kdo neměl dost po chytání pádů

Rubrika: Reportáže z akcí
Autor: Kuba

Novopečný kajakář Gobo na Záběhlickém jezu.
1. Novopečný kajakář Gobo na Záběhlickém jezu.
2. Evka s Davidem Z. v Záběhlicích
3. Kuba taranuje kanoi nebo kanoe taranuje Kubu?
4. Kuba a Gobo na Botiči
5. Kuba mizí ve vlnách pod jezem Marcela
Nakonec jsme se letos sešli dva kajaky, jedna kanoe a dvě koloběžky. Avizovanou Markétu na kanoi jsme nezahlédli.

Pohleďte na náš vodní výlet: http://www.youtube.com/watch?v=Y2RNR94E9bA

Evka se Zeťákem plavali jen jednou. Přesněji řečeno, Zeťák vystoupil ze zadní sedačky na jezu Rybí přechod, Gobo mu potom skočil na hlavu v kajaku a Evka si toho ani nevšimla, pádlujíce stále dál. Na videu se akce odehrává v dáli na obzoru v čase 5:25 m.

Gobo se překlopil aniž ještě stačil ponořit pádlo do vody. Klasický břehulák se odehrál hned pod Hostivařskou přehradou. Následkem čehož bylo, že si 10 minut nedokázal navléknout špricku. Video 1:59 m.

Poté plaval ještě jednou. Nevěřil jsem mu historku, že ho někdo shodil do vody, ale podrobné studium videozáznamu a elektronická tužka odhalily, že měl pravdu. Normálně ho jeden člověk stojící v řečišti u hospody v Hostivaři obrátil hlavou dolů. Bez pardonu. Video 4:19 m.

Kuba sice neplaval, ale čtyřikrát měl namále, když ho pod tlak dostávali divocí kanoisté na vzducholodích. Jeden vražedný incident zachytilo video pod Záběhlickým jezem 9:35 m a druhý v meandrech před Jižní spojkou 11:20 m.

Petr Š. se týden před splutím raději píchl jehlou do prstu a nechal si ho zhnisat tak, až nemohl na vodu, ale vzal si koloběžku, že se aspoň podívá. Toho se hned chytla Hanka T. a prohlásila, že tedy na kajak kašle a jede se projet s Petrem.

Vytvořeno: Kuba 23.10.2018 15:22
Upraveno:Kuba 23.10.2018 15:31další...