Zahradní párty v Polesí

Rubrika: Dění v oddíle
Autor: Sestra

svatební oslava Králíka a Lukýska

Novomanželé a HO Humanita
1. Novomanželé a HO Humanita
2. Nevěsta rozbaluje humanitní dar
3. Ano, to je ta báječná ovečka
4. Dvě selky přijely na svatbu
5. Grga Bidlo Pitič a Thomas Mallary
6. Laszlo Komár
7. Další venkovanky
8. Savec na novomanželském kole
9. Návštevníci přijeli z daleka - třeba až
10. Pakistánec se selkou
11. Perverzní selka
12. Zuza a Reinhold
13. Grga Pitič nebo předseda???
Dlouho avizovaná svatba Jitky a Lukáše nakonec proběhla podle plánu (viz foto v předchozím článku) a tak se o víkendu sjely hordy nenažraných návštěvníků, aby tuto akci patřičně oslavili.

Počasí bylo více než milostivé a tak mohli všichni nerušeně korzovat, popíjet svijanské pivo a pojídat spousty vynikajících dobrot. Lukáš byl pamětliv různých náboženských restrikcí členů HO Humanita a tak upekl ovci, ke které se, pokud je nám známo, žádné omezení nevztahují. Povedla se na jedničku s hvězdičkou a tak z ní brzo zbyly jen kosti, které novomanžel věren své tradici všechny ohlodal (pravda, několik dalších lidí mu s tím pomohlo). Těm co se zdrželi ve skalách tak zbyly jen oči pro pláč.
Zuza napekla asi deset plechů svatebních koláčků (a bedlivě je hlídala. Když jsme přijeli v pátek večer na Sychrov, mohli jsme ochutnat jen jeden jediný, ale v sobotu jsme se ochutnávky přece jen dočkali:-))
Po předání darů novomanželům včetně celohumanitního leporelo-fotoalba se přežraní hosté vrhli na sportovní hrátky - jízdu na lehacím a tandemovém kole, ping pong a volejbal s týmy deset na deset. Jen co zapadlo slunce za obzor a míč už nebyl vidět, naladil oddílový maestro Hrb kytaru a spustil své vypalovačky. Ohýnek pěkně hřál, pivo teklo proudem a tak někteří jedinci vydrželi až do časných raních hodin. Jelikož se veselice neúčastnil ani Čuňas ani Buřt, zůstal pivní rekord na devíti půlitrech. Gratulujeme rekordmanovi!!!
Druhý den se nám podařilo přimět nevěstu (ženich byl velmi zmožen a ovce v jeho žaludku se domáhala pozornosti a hrozila, že vyběhne ven...) projet se na speciálním svatebním kole, které bylo jednou z propriet pro plánovaný únos nevěsty, který se však nekonal. No, tak snad příště...
Obžerství pak pokračovalo v nezmenšené míře a tak se lezecké výkony podávaly jen s velkými obtížemi.

Co říci na závěr? Celá akce se mimořádně podařila, počasí bylo příznivé, pohostinnost bezbřehá a tak doufám, že si to novomanželé pořádně užijí na další, tentokráte Sejkově svatební párty plánované na červen tohoto roku. Moc jim děkujeme a přejeme jim úspěšný start do nového života.

Vytvořeno: Sestra 31.5.2004 11:41