Co dělat když prší?

Rubrika: Reportáže z akcí
Autor: Sestra

Jeďte na výlet s Tokem!!!

Takhle visel 30 minut, a proč?
1. Takhle visel 30 minut, a proč?
2. Nechtěl říct tajemství...
3. Evuša leze ve spáře
4. A děsně beká
5. Majitel TCK
6. Má neotřelý lezecký styl
7. Ale stále se usmívá!
8. Pohled ze zhora
9. Totální Výprodej Koberců
10. Frontman exnul 1/2 rumu
11. Páneček se mi opil
Kdo nechce jen práskat sportovní cesty jednu za druhou, vydejte se na výlet s Tokem!!! Tato zavedená cestovní kancelář nabízí širokou paletu mimolezecího vyžití jako vhodnou alternativu pro deštivé víkendy.

Naše reportérka vyzkoušela servis této cestovní kanceláře na vlastní kůži o uplynulém víkendu a zde jsou její zážitky:
- vysoká kvalita za nízkou cenu
- doporučujeme zvláště pro zatvrzelé spáče, neboť odjezdy této cestovky jsou většinou okolo poledního. Z téhož důvodu jsou služby této kanceláře naprosto nevhodné pro chrtiče typu Goba, Bluda nebo Bidla.
- Pokud ovšem Tokova cestovní kancelář (TCK) využívá služeb Pojídač travel service, je nutné počítat s jistým zpožděním, které může trvat od deseti minut do dvou hodin. To je jistá nevýhoda této cestovní kanceláře.
- Pro případ nepříznivého počasí nabízí TCK jedinečné kulinářské hody. Při posledním zájezdu do oblasti Děčínska, Dolního žlebu a Anglického parčíku se jednalo o pečené kuře, láhev Modrého portugalu a hromadu sladkých koláčů. TCK je vybavena pro stolování v jakémkoli prostředí, neboť vlastní jednu piknikovací deku a sadu prostírání značky Březňák. (Pro zájemce je možné dodat několik kusů tohoto velmi žádaného setu - k doptání u Borise, cena 1 pytlíček huliva)
- na večer je vždy připraven zajímavý kulturní program; tentokráte se jednalo o rockový festival Dolní Zjeb, kde vystupovaly tak unikátní kapely jako např. Totální Výprodej Koberců, který zde pokřtil své nové album s názvem Pomsta červeného motorkáře.
- Ani feťáci a narkomani nepřijdou zkrátka, neboť TCK má kontakty na pěstitele marihuany v celém Polabí.
- Co se týče lezecké stránky, TCK nabízí své služby všem zájemcům o pěkné pískovcové klasiky a ve svém týmu má i několik zkušených horských vůdců.

Shrnuto a podtrženo, kdo nechce chrtit, chce se bavit a dobře se najíst, bude se službami Tokovy Cestovní Kanceláře nadmíru spokojen.

Vytvořeno: Sestra 21.6.2004 12:40