Humanita Diskuse

Starší zprávy nahoře. Nové nahoru

-100-80-60-40-20| Stránkování |+20+40+60+80+100

Zobrazeny příspěvky 10554 až 10573 z 43355. Vložit nový příspěvek

Reagovat

Ahojky, tak já se určitě ráda připojím k páteční skupince, Gobo! Budeme dva. Na trénink dnes nemuzu (ale bude tam má německy mluvící polovička, kdyby něco...), ale kdepak se srazíme - u Mekáče v 15:45?

Reagovat

Nevyrazil byste nekdo lezt nekam ven okolo Prahy v patek nebo sobotu? V nedeli bohuzel nemuzu.

Reagovat

Ahoj Filipe. Já bych šel v sobotu, ale jsem nováček, lezl jsem 2x.

Reagovat

Já se počítám do nedělní skupinky - Dušičková stěna! Zavoláme si v sobotu večer nebo v neděli ráno...

Reagovat

Verca> rad te nekdy budu na bezkach uhanet, pardon, stihat, asi jako stiha hlemyzd zelvu Opet se mi totiz nepodarilo vymenit starsi rozryte supinate lyze, ktere pamatuji jeste muj mladicky pel (to ty urcite nepamatujes
A vymenovat je kvuli kratke letosni sezone, ktera bude dlouha presne dva tydny? Radeji budu chodit. Nevidim to na jiny vylet nez na Peticesti v Orlickych h.
Ale musim si nabalit teple papuce, tady chodim i o pulnoci v kratasech/tricku a vubec nemrzne.

Reagovat

Lyznicka diskuse> Pardon, na dovysvetleni, myslel jsem CHODIT na lyzich....to je takova moje specielni disciplina, tu treba Evusa vubec nemuze provozovat, protoze ja se obycejne nabalim na pomale tempo, ona jen neco slabounkeho, a pak musi kolem behat cca petinasobnou rychlosti tam a zpet Ale do cile vyletu vzdycky nejak dorazim, a to je hlavni, ne?

Reagovat

Bart: zitra (teda dneska -- v patek) vyrazime s Martinem na Hlubocepske plotny, tak se muzes pripojit, pokud mas cas a zajem (v 11:00 na Smichaci dole v metru).

Tu sobotu zatim nechavam otevrenou

Reagovat

Vážení uživatelé oddílové půjčovny, TAK TAKHLE TEDA NE! - Včera jsem dorazil na trénink o čtvrt hodiny později, za což si sypu popel na hlavu, nicméně mě štve přístup k vracení matroše, který jste díky tomu vymysleli.
Po příchodu jsem dostal od Redheada helmu, osmu, háemesku a jednu karabinu s tím, že mu to dal nějaký německy mluvící kluk. A pak ještě od někoho jiného padesátikorunu od blíže neurčených dvou děvčat, ale žádnej matroš.
Nejsem detektiv. Nebudu zjišťovat kdo se kamarádí s nějakým němcem, nebudu se dotazovat po tělocvičně lidí, jestli to lano a helmy co támhle leží, tady nechávaly nějaké dvě holky, nebudu od někoho mámit peníze týden či více po tom, co ke mě doputoval přes prostředníka vrácený matroš.
Kdo si co půjčil, ten to taky vrátí a zároveň zaplatí půjčovné a hotovo! Nejsem-li náhodou v tělocvičně na minutu přesně přítomen, pak se vyplatí chvilku počkat a nebo použít telefon. V krajním případě zbývá možnost matroš odnést, vrátit o týden později a žádat při tom placení půjčovného pouze za původní dobu půjčení, tedy bez toho týdne zdržení, který jsem svou nedochvilností způsobil.

Konkrétně k tomuto případu - Myslím, že helma, karabina, háemeska a osma byla od Ivči Trhlíkové a helmy a lano od Katky Horské a Lindy Krejčové. Ale jistej si s tím nejsem. Nechtějte se dostat do situace, kdy mi řeknete - já jsem ti to lano nechával/a posledně na tréninku - a já odpovím, že jsem nic nenašel.

Reagovat

Dnesni sraz Mamutaru je v 16:00 primo na stene.

Reagovat

Nemůžete mi prosím někdo dát tip na čelovku LED, která by byla spolehlivá, ne příliš drahá (neb je chci koupit dětem a ti jak známo dost věcí ztratí či zničí)a svítí tak, že si při jejím svitu děti v lese nevypíchnou oko o první větvičku?

Reagovat

->Hanka: Řekni si Deny, ať ti při nějaké návštěvě u rodičů v Soběslavi zajde do krámku, kde celníci prodávaj zabavený padělky zboží. Maj tam zdařilé kopie Petzlovek Tikka za stovku.

Reagovat

ad půjčovna:
nutno po pravdě přiznat, že systém "jednu karabinu s tím, že mu to dal nějaký německy mluvící kluk. A pak ještě od někoho jiného padesátikorunu od blíže neurčených dvou děvčat, ale žádnej matroš" není nic nového a že letošní nováčci mají v kedlubnách zakódovanou stejnou kreativitu jako jejich předchůdci o 1,2,3.... roky dříve. to je ostatně ten pravý důvod, proč je životnost skladníka omezená. nenechte se mýlit, důvodem pro mé (dvouleté) hulákání "matroš musí ven" nebylo ani tak to, že by mě tu a tam obtěžovalo sejít po schodech otevřít, ale moje totální neschopnost nějak ukočírovat tuto divou schpnost materiálu beze stopy mizet a odnikud se po čase vynořovat. končilo to mým pocitem úřednického selhání a přes veškerou snahu o evidenci výpujček a peněz byl výsledkem úžasný bordel.

takže asi tak: až se nasere i pionýr, nevím, kdo to bude dělat. je to totiž jediný člověk, kterého pocit zodpovědnosti k oddílu donutil vzít si na krk něco, co je akorát vopruz. tak ho nezlobte.

(ostatně soudím, že ruce a nohy máte a v jakékoliv pekárně si snadno vyděláte na matroš během dvou měsíců, tedy v praze při současné situaci na trhu práce, a oddílový materiál je vlastně krávyvolovina a jakýsi relikt z dob, kdy lano zn. Lützner dostával oddíl na příděl od ÚV ČSTV a v krámě kopit nešlo)

Reagovat

jé, já chci taky čelovku! od financů.

Reagovat

ještě doplnění k té půjčovně: aby to bylo zvládnutelné při vracení přes prostředníka, musel by být systém se zálohou, příjmovými doklady atd., opravdicky vedeným účetnictvím - ovšem je to práce na minimálně čtvrtinový úvazek. na což se každý volnočasověneplacený skladník oprávněně vysere.

Reagovat

Celovka za stovku? To zni zajimave. Co tam maji jeste,nemaji nahodou cepin za kaprika, macky za talir ci GTX za tac?

Reagovat

Nasi asiatsti spoluobcane to jsou asi za takovou cenu schopni udelat, ale kdo by se na to potom asi spolehl. Ale ta celovka by stala za uvahu - dal by se zatidit nejaky hromadnejsi odber - ze by se toho ujal nejaky guru objednavac(Ovecek...)?

Reagovat

No Toku, takovou blbost (vzít si málo oblečení když jdu s tebou na běžky) jsem udělala jen jednou a to jsem tě vůbec neznala. Nebyl jsi to posledně ty,kdo si svlékal čtyři vrstvy goretexu a potichu připustil, že je mu trochu teplo, když Mirek lyžoval jen ve slipech? ))

Reagovat

Najde se pro mne nejake misto v aute na zitrejsi bezky? Jede nekdo na dva dny? Kam se pojede. Potřeboval bych to zkordinovat s dalšímy "šoupači", kteří se budou přidávat až na místě.

Reagovat

Ahojky, Pionýre, já se omlouvám, že jsem nemohla dorazit na trénink a vše odsobně vrátit. Ale proto jsem poslala svého přítele(toho německy mluvícího kluka) už na 19h, aby to vrátil!. Takže helma,2 karabiny a slaň8 jsou ode mě. Peníze si od něj nikdo nechtěl nevzít, takže ty ti při nejbližší akci dám!!

Reagovat

Na odkazu dole případní zájemci naleznou informace z posledního ročníku "Volání zimy", které letos mělo úspěch a zima se nedala dvakrát přemlouvat.

Zobrazeny příspěvky 10554 až 10573 z 43355. Vložit nový příspěvek

-100-80-60-40-20| Stránkování |+20+40+60+80+100