nerad bych narušoval půvab diskuse o zasírání, ale musím se zastat Lukáše (nikoliv v podivuhodně mystické kritice EU jakožto ničitele čekého piva, páternosterů a národních zájmů), neb rozdíl mezi nebezpečnou přitažlivostí G (či podobných) a pivem jako jsou Svijany či Rychtář je dosti značný
Humanita Diskuse
Starší zprávy nahoře. Nové nahoru
-100-80-60-40-20| Stránkování |+20+40+60+80+100
Zobrazeny příspěvky 10692 až 10711 z 43356. Vložit nový příspěvek
No Ondřeji, přála bych ti někdy zážitek jaký má člověk poté, co zkonzumuje větší než malé množství Svijan. Jinak zastánkyně Gambáče rozhodně nejsem a ráda podporuju lokální pivovary, třeba Černou horu nebo Olivětínský pivovar atd. Ale Svijany jsou fakt fůůůůj.
Hele, nekdy bysme meli udelat akci v Pivovarskem klubu, tam maji asi 100 druhu piv a muzeme to spojit s ochutnavkou:-D
Ale je fakt, ze pochybuju, ze tam maji Svijany:-D No, oni tam nejspis nemaji ani Gambac
Halooooooooooo halooooooooooo, opakuji svou vízvu, závodnice a závodníci, kteří se zúčastníte nedělního klání na stěně na Julisce, hlašte se mi prosím na mejl. Zatím registruji pouze pět přihlášených!!! Ceny jsou tentokrát extra lákavé!!!!! Přece nechcete, abychom si je rozdali sami mezi sebou..
Jako spravny lokalpatriot - severan, se musim rozhodne pripojit k Lukasovi - Svijany jsou vyborny pivo. Uz se na ne tesim!
Konkretne v Liberci doporucuji restauraci Svijansky dvur na Benesove namesti ...
Lukasi, ze me bys mel radost: zrovna jsem prohlasila hotovym svuj 1. zrajici syr, ktery je vyroben z koziho mleka (koza Liza, Cert, Srnky (2) a Eliska, bydlej asi 500 m od nas). To si honim triko!!!
Zuzo, se situací na stěně se to má následovně: na Huga si radši vemte nějaký provázek, protože jsou tam všude nějaké schody, nebo mu přidělíme stálou ostrahu. Ale úplně nahoře je bouldrovcá stěnka se spoustou matrací, tak by eventuelně mohl být tam. Jinak se asi budeme muset u něj střídat na stráži)) Ale každopádně přijeďte!!!
No, myslim, ze se situaci na stene to neni tak dramaticky Dole je velka plocha, na ktery muze podle me Hugo radit, a lezci mu budou radostne padat na hrbet
No, nazdar!
Teda chtela jsem: No nazdar!
Evuso, mejla ti psat uz nebudu, jo?
Nepiš Zuzo, chápu to správně že přijedete a budete oba startovat? Nebo že by to zkusil i Hugo? Už máte pro něj sedák??
Gobo, vrátil se mi od tebe mail o placení zálohy na Tatry, že se ti prej nevejde do schránky. Tak mrkni do Kalendáře, tam jsou podrobnosti.
O totéž prosím Brta, na jehož mailovou adresu jsem si nevzpomněl.
Ostatní Tatranci a Tatranky to mají v mailu.
Gobo, Kubasi, Niko, Deny, budete letos startovat??? V Humáči samozřejmě.
Jo a ještě na Tygříka jsem zapomněla...
Sestro, ja bych to nezjistovala, stejne si to vsichni rozmyslej az v nedeli rano...
odpovím (drze a opovážlivě) za sestruchu: zjišťování účasti má jeden podstatný význam, a to PŘEDBĚŽNĚ zjistit účast, aby byly cesty postaveny podle počtu účastníků. tedy jinak budou vypadat cesty pro 10 lidí a jinak pro 110. takže to laskavě nebojkotujte a upřimně a spravedlivě se přihlašte.
->Sestra: startovat nebudeme. Kubas dělá v sobotu zkoušku z AJ.
->Sestra: Jo teď koukám, že je to až v neděli. To budeme asi něco stěhovat, takže asi spíš taky na Humáč nedorazíme.
Zobrazeny příspěvky 10692 až 10711 z 43356. Vložit nový příspěvek