O víkendu chceme jet s Hrbem na ledy do Labáku, nechce se nekdo pridat?
Humanita Diskuse
Starší zprávy nahoře. Nové nahoru
-100-80-60-40-20| Stránkování |+20+40+60+80+100
Zobrazeny příspěvky 11315 až 11334 z 43355. Vložit nový příspěvek
hergot, to se roztrhl pytel s článkovcema! pěkné dobrodružství dokladovo -lyžařské! jenom sakra by to, Petro, chtělo rozčlenit do odstavců, zpřehlednit a trošku doladit správný rod u přechodníků!
himlhergotdonervetrkrucajselement, Kubo, Hajnej, Ance, vsichni sem!!!!
Jooo, moc pěkný Petro! Konečně syrová pravda o víkendu ))
Filipesi, fakt bylo vidět, že ses pořádně zapotil, ale výlet na Galapágy máš v kapse. Až půjdeš zase někam soutěžit, tak dej vědět.
To víš Lukáši, psala jsem narychlo a bez přečtení si napsaného...
Ale pokud si chcete přečíst o naší mediální hvězdě Honzíkovi Říhovi, tak si sežeňte dnešní Vlastu, má tam dvoustránku.
Zítra, tj. ve čtvrtek, 9.2., se v telocvicne bude konat nacvik prvni pomoci. Aby se mohla cela akce nejak rozvrhnout, potrebujeme nutne vedet, kolik lidi se zucastni.Tak se prosim napiste do aktuality na odkazu.
Info o akci: http://www.humanita.n.cz/calendar_detail.php?idcal=256
Takhle to vypadalo posledne: http://www.humanita.n.cz/articles_view.php?idart=143
Případný zájemce o poslední volné místo v tatrách má šanci se přihlásit mě mailem do pondělka! V úterý jdu kupovat jízdenky a lehátka!
Radek: Zrovna na potvoru odjíždíme ve ČT v noci do Alp. Tak snad příště nám to vyjde...
Sestrucho, to je problém porozumění psanému textu. Nepíšu, proč bylo v maltě hnusně (a to ani nemohu bo jsem tam nebyl), ale o tom, jaké důvody mě vedly k tomu tam nejet.
dokonce se musím pochválit, skoro ve všem (krom počasí, které bylo náhodně nemrazivé) jsem se přesně trefil. chceš snad chladnokrevně popřít, že to je děsně daleko, že jste vylezli výrazně více než 3 délky za den, chceš snad tvrdit, že ruské šrouby (moje) vám jely do ledu jak po másle, že na rampouchu, kam jste si troufli, jste byli sami...
No, nebudu se tady pouštět do sáhodlouhých diskuzí. To můžem probrat u piva. Jako vždy přháníš, ale to už je tvá básnická licence.
1) nekde v aktualitach bylo, aby se lidi hlasili na ctvretk. nejak jsem v tu chvili uz nemel cas a ted to nemuzu najit, taxe opozdene hlasim.
2) kdo jdete kdy na stenu? mel bych cas dnes (vlastne kdykoliv), nebo zitra odpoledne.
Ano, bylo to v aktualitach. Je to v nich stale. Takhle na liste vlevo. Nebo treba o 5 prispevku vyse. A tady taky.
Krev uz se vari,kuze se dela,ale fakt nevim,kolik toho bude potreba:(Tak honem honem,prihlasovani se uzavre dnes ve ctyri hodiny odpoledni!!!Jenom pro informaci-samozrejme to nebude to same,co bylo minule,bude to jine,zajimavejsi(doufam) a mozna trochu realnejsi.
Blud: a přeci netrefil... Tvuj cepin držel v ledu krásně, žádné problémy s ním nebyly... čímž děkuji za jeho zapůjčení
šak sem si (ti) ho předtim nabrousil jak vostříže!
Otázka ohledně zítřejšího ošetřování simulantů. Bude cákat krev? Abych věděl jak se obléknout. Třeba gumové zástěry... děkuji
ano, gumovou nebo koženou zástěru, necky, hrnec, vařečku, pár metrů vypraných střev a nabíječku na klobásy.
a cááákáááá, a cááákááá
Bárt: doporucuji neco, co kdyz se trochu zamaze,tak to nebude vadit.
Zobrazeny příspěvky 11315 až 11334 z 43355. Vložit nový příspěvek