Kam jsme jeste nerozhodli a kdy - v patek pred treti...
Humanita Diskuse
Starší zprávy nahoře. Nové nahoru
-100-80-60-40-20| Stránkování |+20+40+60+80+100
Zobrazeny příspěvky 11952 až 11971 z 43356. Vložit nový příspěvek
hm, déšť, sněžení, vítr, slunce, bezvětří - počasí nabízí na víkend velmi rozmanitou předpověď. do toho povodně v dolinách a trojka lavinovka se základovejma mokrejma ohavnostma. nu uvidíme nebo aspoň uslyšíme.
Cau take nabizim mista v aute na Klokocky. Btw neuvazujete nekdo o suskach v nedeli kdyby pralo pocasi?
prave probiha ZATMĚNÍ SLUNCE (u nas viditelne jen jako častečné)
live přenios z TURECKA kde je uplne muzete sledovat [url=http://www.exploratorium.edu/eclipse/2006/index.html]ZDE[/url]
tak jeste jednou lepe a radostněji
Čau, mám v autě zatím volná 4 místa na Klokočky, předpokládám, že nikdo nebude mít 80 l krosnu mailbox.petr@seznam.cz.
->Koutinka
Ja bych na Susky klidne jel, jenze lezecky v oprave a pahorkama nebudu rozryvat povrch skal
Na brutální pískovcové lezení - a to ani na Suškách - předpověď počasí opravdu nevypadá. Přinejhorším dávám k debatě návrh na návrat z Klokoček v sobotu a pokud nebude přímo pršet, tak hromadné nedělní leštění Srbska.
Daruji... Mam plonkový lístek na Febio dnes na Půvabnou Mariu...kdybyste někdo chtěl. Problém, je že je to až od 22:30, takže hrozí jízda noční tramvají a podobné nepříjemnosti. Každopadádně se mi kdyžtak ozvěte na mobil, pro dnešek mam padla. 775 378 649
minulý týden jsme byli v Trentinu v Itálii. Přes noc okolo nuly v sedmnácti stech metrech. Jinak všude teplo, mokro, lavinézní terény jako prase až do 2400 m, nad tím byl už sníh jenom měkký. Být vámi, tak si to rozmyslím, to skialpování v Alpách-
Jo a k té vodě. Docela bych jel. Teď jsem viděl Skalici a Lomnici. Zaplavené louky, krásné peřejky. Ale obě řeky neznám, takže nevím, jestli nečekají nějaká nebezpečí.
Nebo něco v okolí Klokoček - třeba Svitávku, nebo prvosjezd Zábrdky, nebo Nisu, Smědou, Olešku...
Mohelku...
koutinka: mas jeste misto v aute na klokocky?
->Pitr_s
Ahoj. Mas jeste jedno misto v aute do Klokocek?
Pravdepodobni skialpiniste - kam razite? Jestli mame dorazit na vami .
-> butrus: mam. jestli budes dneska na treninku, domluvime se na odjezdu tam, jinak ti dam vedet vecer.
Dnes dorazím na 19h ne trénink s ročenkama pro ty , kdo ještě nedostali. Dorazí na trénink někdo z víkendové skialpové výpravy? Dala bych mu ročenku pro Omarka, CD pro Bluda atp.
Omlouvám se všem zájemcům o fotky z Tater, štván pracovními, studijními i soukromými starostmi jsem nezvládl do včerejška vypálit CD. Donesu je na příští trénink, případně pošlu poštou. Díky za trpělivost.
Tedy na trénink až příští týden, t.j. 6.4.
Zobrazeny příspěvky 11952 až 11971 z 43356. Vložit nový příspěvek