Ano, ano, ano! Už máme kam investovat oddílové peníze! Přejistit hlubočepské plotny a hlavně stěnu u trati, nerezové borháky dáme po 1 - 1,5 metru, zalepíme lepidlem Hilti a necháme vydláždit cestičku vedoucí ke skalám. A pod plotnami necháme udělat kamenné stupně, ať se tam člověk nemusí mazat v tom prachu, resp. blátě!
Dál bych navrhoval začít sanaci stěny vlevo od ploten. Po jejím vyčištění by bylo místo pro krásné prvovýstupy v hladké kolmé skále.
Humanita Diskuse
Starší zprávy nahoře. Nové nahoru
-100-80-60-40-20| Stránkování |+20+40+60+80+100
Zobrazeny příspěvky 12055 až 12074 z 43355. Vložit nový příspěvek
A pokud by zbyly jeste finance, tak bych navrhl odkoupit cast trati, vedouci hlubocepy a zridit vlacek pouze pro lezuchtive jedince. Vsechny ostatni spoje by se zrusily, aby nerusily
Pan doktor si dělá klientelu... Ta levá část ploten je dost dobrá - občas se tam někdo pokusí udělat cestu, ale potom se to celé odloupne a spadne celá stěna. Vždyť i ten hliněný svah mezi Plotnami a Železniční byl původně lom, který se celý zasypal.
Někdo do Holešovic dnes, zhruba od 18:30?
Báro, já o tom záchtranářském víkendu taky uvažuju, akorát ještě musím vyřešit, aby nám to nekolidovalo s potápěním v Egyptě. Dokdy se ještě můžu hlásit??
správcovat hlubočepy by bylo dozajista hezké. ovšem, má to své ale. dokázal bych a asi bych byl i ochoten se podílet na vytlučení starých podezřelejch nejtů a uměl bych tam dát něco důvěryhodného - ale uměl bych to smysluplně udělat do obtížnosti jánevim 7+ - prostě do toho, co na druhém jakžtakž odkrokuju. ale u těžších cest bych to neuměl - vůbec netuším, jak se v nějakejch dardách vůbec člověk udrží, natož aby se jednou rukou pustil a cvakal - a teda fakt bych netušil, jak má bejt voko umístěný.
Prachy na na přejištění by byly od ČHS.
tož i tu centrálu a vrtačku bych uměl půjčit...
->Lukas: Těžkejch dard je tam všehovšudy asi pět a jištění v nich je, řekl bych, v dobrém stavu. Ale příliš zblízka jsem ho nezkoumal, pravda.
mám tady ňáky zbóži: lezéčky (Nika) a průvočíka (gobo) ze sychrova. telefon a mejl mám.
Spravcovanim Hlubocep by jiste prestiz oddilu vzrostla, ale opravte mne jestli se mylim, nejedna se o zalezitost pouze papirovou, a asi nebude stacit jeden den v roce. Taktez predpokladam, ze prejisteni a podobne veci nemuze delat uplne kazdy. Soucasne se upozornuje, ze pocet instruktoru (ci tech co se venuji novackum) je maly (z meho pohledu tedy prave ti dobri lezci, co jsou schopni treba to prejisteni delat) a musi se brat mene novacku. Chci tedy rici, pokud se oddil rozhodne spravcovat, rad pomuzu s tim co bude v mych silach, ale zaroven se tazi, zda spravcovani nebude dalsi zatezi jedincu, kteri se venuji chodu oddilu, novackum - zvlaste diky tomu, ze jsme "studentsky" oddil - tak je prichod a odchod clenu mozna vetsi nez bezny a je asi v zajmu oddilu udrzet co nejvyssi skolici potencial. Dalsi "povinnost" odcerpa logicky potencial z dosavadnich poli pusobnosti a soucasne prinese jistou deprivaci, ze je dalsi vec co se musi stihnout v stejnem case.
Já o tom začal proto, že všichni lezeme na skály, ale to jištění tam někdo musel umístit a někdo se o něj více-méně stará.
no, dvě věci mi moc nejdou pod nos:
1. bohulibost školení kvanta nováčků, oddíl že má povinnost furt nabírat tucty nováčků a školit je. (vedlejším efektem je jakási rozplizlost oddílu, pozn. L.B.)
2. jakoby instruktoři byli jakýsi společný majetek, který je třeba optimálně vytěžit.
No hele, to je voda na Brtův mlýn) ten měl pořád nějaké projekty v Hlubočepech, chtěl tam dělat nové cesty, to by se mu určitě líbilo
) že by přestoupil k nám nebo bychom to hodili na Hosohopo???
hele, technicka: nevite nekdo jaky prohlizec, bezpecnejsi ne Internet Explorer stahnout a odkud? Ma to vsak hacek - je to na PC s procesorem tusim 100 Mhz, proste historicka sunka dik
Osvědčený je Firefox. Mám ho sice v počítači, ale nepoužívám. Stahuj z odkazu dole. (Už máš internet? Jak jsi to s nima zkoulela?)
osvedcenej je taky Ferofix, kdyz uz se tu blaboli o spravcovstvi Hlubokejch Cepu.
No jo, to uz mi poradil hodny Zahrada, jenze na ten Firefox to chce nejake 200+Mhz a to ta moje PC-sunka nema
A Kubo s tim netem to bylo presne tak jaks rikal, byli to dva mladi bazanti, zadny formality je nezajimali, a kdyz jsem koulela, tak mi zacli stahovat i antivir a firewall
Hlubocepy: Myslim, ze prejitit nektere cesty, by to chtelo. Souhlasim s Lukasem, zvlaste, ze ja nepreklouzu ani 5+, ale zas na druhou stranu jak psal Pionyr, v tezkych cestach to jisteni vypada (teda na pohled z dalky) o neco lepe.
Zdravim z mesta Mashad, nejsvatejsiho mista iranskych siitskych muslimu, kteri nam jako darek do oddilove knihovny venovali nasledujici tituly: Nejvetsi dzihad, Islamska vlada, Sireni islamu. Autor vsech vyse uvedenych del neni samozrejme nikdo jiny nech Chomejny.
Vidaname se ted na par dni do mistnich kopecku, ktere dle nasi schematicke mapky maji tesne pod 4000 metru.
Brzy na videnou. Uz se nam to tady krati. Prespristi trenink jsme u vas.
Zobrazeny příspěvky 12055 až 12074 z 43355. Vložit nový příspěvek