Koukam na počasí a říkám si, jestli by nebylo racionální zrušit ty Žďárky... Vypadá to na den lezení - neděli :(((((
Humanita Diskuse
Starší zprávy nahoře. Nové nahoru
-100-80-60-40-20| Stránkování |+20+40+60+80+100
Zobrazeny příspěvky 12235 až 12254 z 43355. Vložit nový příspěvek
Kubasi, presunul jsem si kvuli tomu cely rozvrh. Grrrrrr! :-!
At si to holky rozhodnou samy, aspon je budu moct drbat jak to udelaly spatne.
Pansky tricko by melo byt bez vecka. Rukavy kratke, barva jina nez cerna ci bila.
Zdaraky zrusit a udelat jindy . Tenhle vikend nemuzu, jiny bych mohl.
Proc jsou Komarovy fotky v metodice? Neslo by to opravit?
ad Žďárky
Jedete někdo v neděli večer ze Žďárek autem, rozkošným malým osobním vrtulníčkem či jakkouli jinou vlastní dopravou zpět?
Nemáte náhodou vy výše oslovení jedno místo v autě (volné; pro mne; :-D)?
->Martin: Komárovy fotky byly v metodice, protože je tohle zařazení nastaveno jako výchozí. Opraveno.
předpověď je taková, že bude hnusně v sobotu, tak napůl v neděli a jakžtakž v pondělí.
Radek, Lukas: No jo, viděl jsem předpověď ráno v ČT. štve mě to, ponivač jsem si ještě nesáh na skálu. Taky proto se mi to vzdávat nechce. Tož akce platí a uvidíme na místě. OK?
->Kubas: No jasně. Jako organizátor musíš bejt pevnej. A na zrušení už je stejně pozdě, ono to nějak dopadne. Pro všechny případy přibal Uno.
protože se mnou nikdo nechce na nějaký méně zalidněné skály, tak asi taky dorazím na vysušinu, leč v neděli brzoráno. prosím tedy, aby měl aspoň někdo zapnutej teleföhn, bych aktuálně pozjistil, na kterém smělém vršku se bude alpinyzýrovat - teda doufám, že mě někdo vezme na lano.
ahoj vespolek, tak po jistém váhání a rozhodování se, zda místo žďárek nepojedeme na severní stěnu ortleru, kuba někde vyšťoural aktuální radu horského vůdce - "mein tip: warten" - a jedeme do žďárek. na návrh zúzy bereme i kola, páč cyklistit se v případě oslizlé skály dá velice dobře. jedeme v sobotu ráno a zatím jsme tři: beruš já a otík. nabízíme 1-2 volná místa v autě, klidně i s kolem. taktéž prosím o zapnuté mobily, abychom vás v sobotu mohli lokalizovat.
Bidlo, skvělé! My máme s Alešem na nedaleké chaloupce také kolesa připravená na prosvištění po kopečcích.
Řetězový kladkostroj 2/1t 3/6m nový v Makru za 1950K v akci - už teď je pozdě, protože jsem právě zrušil rezervaci na moje jméno. Tak kdo ho potřebujete?
Ahoj, nemate nekdo misto v aute do Zdarek, ale s odjezdem az v sobotu odpoledne nebo nedeli rano?Byl bych vdecnej...
-Bidlo-
pakliže by Ti již teď v autě nesedělo 15 lidí, rád bych se k Tobě nasyslil...
Nejsou mezi Vámi chemicky gramotní?? Chtěl bych si cosi vyleptat na skla u auta, tak bych poprosil o nějaký tip čím leptat a kde to opatřit..
Ahoj, taky jedu do Zdarek az v sobotu odpo, kdyby nekdo oplyval mistem v aute, vdecne se pridam. Jinak uvitam i spolucestujiciho do busu. K mani jsem na: 607963736
ja bych na skaly kamkoliv vyrazil, lec budu drepet za soustruhem, takze lautrhovnoprd.vsichni kdo nekam jedete si to pekne uzijte.
-OVEČEK-chemicky mírně gramotní tvrdí, že nejlépe sklo leptá kys. fluorovodíková (HF), též způsobuje puchýře na kůži, edém plic a celkovou otravu.... jinak můžeš zkusit výtvarné potřeby, třeba na Újezdě
k ovečkovu leptání: no to záleží, mluvíme-li o předním, zadním či bočním skle. páč přední a zadní nejni na povrchu sklo, ale folie jakási, by se to při nárazu sice polámalo, ale nerozprsklo a drželo pohromadě. doporučoval bych nevynalézat vynalezené a nechal bych to někde udělat. a kdybych už si něco chtěl podepisovat na sklo doma, tak bych to vypískoval přes šablonu wapkou s tryskou s přisáváním sklářského písku (používá se to standardně třeba na očišťování kovových součástek před nátěrem).
jo tu skloleptací HF taky používají třeba zubaři, by jim držely porculánový umělý zuby na pahejlech zubů původních.
Zobrazeny příspěvky 12235 až 12254 z 43355. Vložit nový příspěvek