Jeslti to bude v utery nebo ve ctvrtek v okoli Prahy, tak dorazim aspon po praci na pivo Kde to planujes?
Humanita Diskuse
Nové zprávy nahoře. Starší nahoru
-100-80-60-40-20| Stránkování |+20+40+60+80+100
Zobrazeny příspěvky 29141 až 29160 z 43356. Vložit nový příspěvek
Prý se možná zastaví Hoe a Abú.
já mám rýmičku
Jo, jedu tam zapáčit. Na pátek a sobotu.
kdyby někdo chtěl svést, tak mám 2-3 volná místa s odjezdem někdy v pátek odpoledne / na večer
Pěkně prosím, jedou nějaké staré páky do Tisé? Pomohlo by mi to v rozhodování.
Přidáme se. Zavolej až budeš na přijmu, domluvíme podrobnosti.
Jestli už nemáš ten Pionýrův, tak ti můžu donést svůj mapník na kolo od Sport Arsenal dnes do tělocvičny.
Nezastavíš se náhodou dneska s ročenkama na tréninku?
Je mozny, ze sem udelal chybu pri prepisovani do tabulky. Takze se taky omlouvam.
A nechceš je, Piľo, vzít do Tisé? Tam by se někteří dinosauři mohli objevit.
a v telocvcni je este vela CHS-iek a Alpenvereinov, ktore by sa vam mohli na leto hodit - zlavy na chatach!!!
Himbajs tam je zase chyb, ach jo.
Kdo chce něco na nejbližší měsíc, nechť dorazí dnes nebo ať mlčí na vždy!
Během letního období budou půjčovny občas, podle toho, jak se mi bude chtít, a když tady zrovna budu. Jsem totiž odporný despota, huahuahahaha.
tá tá tá - tá ta tá - tá ta tá -- tááá tááá tááá - tá ta tá - tá ta tá -- ta ta ta - tá da tadada - ta táá - tá da tadada -- ta tá - tá da dá - tá da dá - tá da dá
Ahoj Gobo, jestli budeš mít v sobotu ráno namířeno do Tisé, tak se s tebou s Evou rádi svezem. Zůstávali bychom do neděle, David
Planuji lezeni jen na sobotu. Nepisek, nebo klidne i Tisa (Anglicky parcik). Auto mam. Nebo muzu na Tisou privezt ty kdo chteji jet v sobotu rano a odvezt ty co chteji odjet vecer.
Dorazim, bude li dost adeptu. Jinak pro ne je to posledni prilezitost procvicit si metodiku pred zkouskma. Tak nevahejte.
Jo, klidně. Nemám ale takovej ten otočnej orienťáckej, ale jen obyčejnej pevnej na sucháč. K vyzvednutí dneska mezi půl pátou a půl sedmou na kulaťáku.
Nebyl by mi někdo ochoten půjčit na víkend mapník na kolo? odměna sladká
Ročenka je výborná, Alešákovi a spol. patří velký dík před nastoupenou humanitní jednotkou. Jen bych chtěl uvést na pravou míru, že jsem na Sušky v zimě nelezl - to jen pro pořádek. Moje zimní výstupy za poslední roky směřovaly z Bedřichova na Knajpu, tak jsem snad nepředběhl někoho, kdo se zmrzlými prsty skutečně bojoval.
Zobrazeny příspěvky 29141 až 29160 z 43356. Vložit nový příspěvek