No, kdyz jsem to Jizvovi navrhoval tak odpovedel, ze je moc starej Ja bych taky za, hlavne na pisku. Uz jen kvuli tomu, ze kdyz chce clovek zacit lezt tezsi cesty a nechce se u toho zabit, tak potrebuje poradit od nekoho kdo danou lokalitu zna ...
Robert
Humanita Diskuse
Starší zprávy nahoře. Nové nahoru
-100-80-60-40-20| Stránkování |+20+40+60+80+100
Zobrazeny příspěvky 19343 až 19362 z 43356. Vložit nový příspěvek
Trochu bokem - přijde někdo ve čtvrtek do tělocvičny a od 19.00hod?
Starší seznam lehkých pěkných cest je na Humanitě, každý ho může doplňovat podle libosti:
http://humanita.n.cz/articles_view.php?idart=20
Další seznam cest ve Vysokých Tatrách je tady:
http://www.horydoly.cz/vypsat.php?id=745
Děkuji mnohokrát megahusťákovi Martinu Hejnovi za pomoc! To je hned vidět, že někdo pracuje s počítačkou.
A všem, co občas pracují s věcmi typu Jstor, Proquest či jen katalog Národní knihovny ještě jednou vřel edoporučuji zkouknout to informační video na stránkách Zotera, aby viděli, co to je pokrok.
Pomalu přecházíme na prázdninový provoz půjčovny - čtěte aktualitu!
Naposledy se materiál půjčuje a vrací na tréninku 22.5.! (29.5. tu nejsem.)
Zamlouvejte si výzbroj na letní akce, ať se na vás dostane a (v případě méně obvyklých požadavků) také patřičný matroš vůbec odstěhuju domů a nezůstane zamčený v Jednotě.
Hledám ochotného automobilistu, který by se zastavil svým vozem na tréninku 22.5. a pomohl mi odvézt materiál do Měcholup. Ať to nemusím tahat v batohu (to bych si stejně musel zjednat nějaké nosiče.)
Myslím, že můžu za Kláruši slíbit, že dostane zaplacené kapalné uhlovodíky, které při tom spotřebuje.
Do auta se ještě můžou vměstnat 3, takže není problém. Jo a pokud by se přidal ještě někdo, dejte vědět.
Jo, přesně to samé se mi stalo před chvilkou. Je potřeba spustit Firefox v nouzovém režimu (najdeš v menu Start -> Programy -> Mozilla Firefox) a rozšíření zakázat ve Správci doplňků.
Aha, tak už jsem to asi psal zbytečně. Ale třeba to pomůže někomu dalšímu.
Zatim to mam v planu
já už mám asi fakt dost nebo na mne už útočí ten chlap co schovává věci... Trvalo několik let, než jsem poznal Martina tady v práci na patře, že je Humaniťák.. No a včera v Řeži zas nic.. Sorry Martine! Asi pokud nejste třeba Turek, budete mne muset vždycky nějak probrat
Asi jste to včera večer nikdo nezaznamenal, ale po cyklónu v Barmě a zemětřesení v Číně došlo k další převratné události, která otřásla světem (alespoň humanitním). Oveček byl přistižen na dynamickém laně, an leze směrem nahoru! Útěchou Vám všem, kteří Ovečka znáte a hojně přispíváte ke květnatosti ság o něm kolujících, může být fakt, že se ještě máte na co těšit, zatímco pro nás očité svědky už Oveček sestoupil z výše bájných skazek mezi prachobyčejné lezce.
Cau Ovecku, v pohode, splyvam s davem.
..zdravim do Blumenbecker
no dynamický fakt bylo, hlavně jak jsem pořád seděl a houpal se
už máš auto Pio? stěhuji babičku na chatu ze Žižkova a jedu přes Petrovice. Musela by to být blesková nakládka kolem půl šestý..
tam jsou pro pisek jenom IV-ky
Jizva for Magnesia Litera! 14 stran textu je na Jizvu dost, aby to stačilo k diagnóze grafomanie!
Jinak ale super, smekám klobouk.
To je moc nebo málo?
Mluvíme oba o příštím čtvrtku (22.)?
Lepší by bylo, kdyby se našel takový řidič, který odveze matroš až po osmé, kdy už si poslední zájemci všechno půjčej anebo vrátěj. Ale když se takový nenajde, rád tvé nabídky využiju.
nikoli, já o dnešku
Zobrazeny příspěvky 19343 až 19362 z 43356. Vložit nový příspěvek