Vyskytla se mi doma plocha zelená smyce. Moje nejspíš není (ačkoli uplně jistá si tím nejsem). Zřejmě jsem ji sbalila v Tisí...
Humanita Diskuse
Starší zprávy nahoře. Nové nahoru
-100-80-60-40-20| Stránkování |+20+40+60+80+100
Zobrazeny příspěvky 19657 až 19676 z 43355. Vložit nový příspěvek
nebo v Tisý? nejspíš v Tisé.
Riz, riz, riz?
Hrbe, ozvy se mi.
Jde o testy ze zdravovědy, že? Jak si je předáme?
Pozna v Sestrine fotoreportazi alespon sedm osob :''(
jo, presne, tak, sem ti psal minuly tyden mail, uz 2x volal a ty furt nikde.
Měl jsem dovolenou
Zítra budu večer buď v Hlubočepích, nebo na Smíchově. Během dne mohu dorazit celkem flexibilně do jakékoli rozumné destinace.
Případně můžeme využít nějako spojku, přes niž si listiny předáme.
no když počítám jenom minulé a současné členy humanity, tak napočitám ženicha, oba sejkory, tomase, evušu, čuně, králika a mě, takže vosum. takže víceméně humanitní akce.
Sice pozna 7 osob, ale u 4 nevi odkud je zna, u dvou nevi jiste jmena, ale nevesta se zcela urcite jmenuje Encyklopedie.
Čtvrtek? Řežba? 4?
Vikend?
Tady to teda žije..neříkejte, že se všichni učíte nebo pracujete..
Pro ty, kdo chodí jen na diskusi: 25.6. přijďte do Stromovky na piknik, více v kalendáři.
Pokud by náhodou bylo hnusně tak zajdeme naproti do Mammuta aspoň na
Nechce si někdo zítra na den vyrazit? Něco kolem Prahy - Řež, Šárka, Srbsko maximálně Poříčí. Víkend vypadá špatně.
(Na případné odpovědi můžu reagovat až večer - dřív už na netu nebudu. Taky jsem na 777077807.)
Pekna prace Janii, snad nas to tam nesplachne! datumove to vypada jak predsirenove signalni varovani ze prijdou sireny. btw nedame nekdy beach az to bude trochu jistejsi s pocasim ?
Ano! Beach!
Věřím, že bude hezky. V červenci předpokládám, že Sirény vzhledem k Alpám nebudou, tak se to dá brát i místo toho. Na beach už nějaký čas myslím. Najde se někdo další?
podstatna cast zkouzkoveho za mnou((nechci nikoho nastvat), pomalu strizlivim... o vikendu bych ráda zalezla...
najde se nějaký spolulezec/ci, ci akce, ke které bych se mohla připojit?
Ja nej dokonce uz trenuju! Hodim nove vlakno na tema beach:o)
Navrhuju pristi utery/streda od cca 19 h.... kdo byste sel? Dzum by sel taky, a jeste ma nejake dalsi lidi. Ja klidne pujdu oba dny :o) Super je to ve Zlutych laznich, akorat to stoji 480kc/hod. Ale zas tam maji pak dobre zebirka a pivecko
Zobrazeny příspěvky 19657 až 19676 z 43355. Vložit nový příspěvek