Pánové, potvrdili jste změnu, kterou jste v seznamu udělali svým připsáním? On ten zdejší systém je takový neohrabaný.
Humanita Diskuse
Nové zprávy nahoře. Starší nahoru
-100-80-60-40-20| Stránkování |+20+40+60+80+100
Zobrazeny příspěvky 21737 až 21756 z 43355. Vložit nový příspěvek
Když jsme jeli předloni do Dolomit, tak jsem z toho seznamu taky zmizel a to hned několikrát. Technické problémy nebo nečestné svině se najdou asi všude. Kdo ví. Radši jsem to neřešil.
Zitra (utery) poranu/dopoledne nekdo do Mammuta?
Pridavam se. Proc mi nekdo smazal spolulezce?
Cus,
proc me nekdo smazal ze seznamu prihlasenejch do Chamonix?
ne, mam pitevnu
takze dopoledne mivam volno, pokud nehonim nejaky termin
Doktorovi zacaly sluzby.
Někdo na stěnu na úterý nebo pátek dopoledne a časné odpoledne?
na Klokočky pravděpodobně pojedu, auto mám, tak pokud nebude jiný motorista, můžu posloužit.
Když mám jednu čtyřicetimetrovou půlku, tak mi to přijde lehčí, než tahat jedno plnotučné lano, které notabene už hezkých pár roků nevlastníme.
Jistit se na 12m kvákách půlkama je taky dost depresivní
Jakejm sešitům?
Tak hlasujte, v te ankete k sesitum. Robert
Já se taky málokdy kamkoliv přihlašuju. Na Humwebu mám ale stálé nastavení, aby se mi to samo přihlašovalo, když se podívám na Humanitu. Nemusím se tak hlavně furt podepisovat do diskuse a případně hledám jednoduše spojení v seznamu uživatelů. A taky vidím FTP a podobné záležitosti.
Tak pardon, tady to přidalo za odkaz tag , což znamená tlustopísmo, nic to ale nemění na tom, že to kvůli tomu nefunguje.
Odkaz to nezkrátilo, akorát je to tadyk nějaký porouchaný, takže když je za odkazem konec řádku (tj když rovnou stisknete enter - převede se na tag <br> propojí se s tím odkazem a pak to nefunguje. Buď dávejme za každý odkaz mezeru nebo poprosme Jindru, jestli by s tím nedokázal něco udělat
. Tak co jindro?
Dovolil bych si odhadnout, že v tom, že jsem tak drobátko dement, co se nikdy nikam nepřihlašuje, a tak o spoustě věcech neví. Díky moc (Tobě, Kubovi i dalším)
Když už jsem v tom: právě tam kopíruju kompletní Vysoké Tatry (Puškáš, Andrášy, Kroutil, Packo, Hlaváček, Paryski...)
Právě to nahrávám na oddílové FTP do sekce Průvodce. Za 10 min to tam bude ke stažení.
Vy jste na Haute Route neodjeli? Je tam hnusně?
Zobrazeny příspěvky 21737 až 21756 z 43355. Vložit nový příspěvek