Zatím nijak. Jisté je, že já můžu jen 16.-18. a 23.-25. Pište se, prosím, do kalendáře, ať je jasné kdo kdy chce či může. Ve středu to podtrhnu a sečtu.
http://www.humanita.n.cz/calendar_detail.php?idcal=625
Humanita Diskuse
Starší zprávy nahoře. Nové nahoru
-100-80-60-40-20| Stránkování |+20+40+60+80+100
Zobrazeny příspěvky 28592 až 28611 z 43356. Vložit nový příspěvek
tak už spolulezce mám.
Ahojte,
tak badam nad moznym datem humanitnich zavodu. Vychazi mi, ze idealni termin je patek 30.3. Je to sice brzy, ale pak jsou velikonoce, a pak teplo, atd...
Protoze organizace tim padem hori, vyjadrete se prosim co nejrychleji ke sve pripadne ucasti nebo navrhnete jiny termin. Prosim take zajemce o organizaci! Diky B
u me dobry.
Najde se na posledni chvili dneska vecer nekdo na Smichoff? Dneska bych mohl i driv, ale idealne tak od 18:30h. (to neni reakce na chystajici se Humáč, ale spis na to, ze se mi spatne vyspal spolulezec a prosi mne, abych si za nej nasel nahradu)
Barbucha na to zalozila anketu...
Jedeme s Makakem do Saska, máme 2 místa v autě
na stredu vecer/ctvrtek dopoledne/patek vecer, smichoff/ruzyne, jsem na icq a emailu
si mi neposlala ten email. nebo je nekde ztratil.
Sháním spolulezce na víkend (klidně i jen so/ne), můžeme se přidat k Hadamovi a jet do Saska nebo někam jinam.
728 376 248
Na kvaky tedy jedeme o tomto víkendu - 16.-18.3. Ozvěte se, prosím, kdo byste chtěl přijet a ještě jste se nepsali do kalendáře pod pozvánku. Blížíme se kapacitě chalupy, tak ať se tam neušlapem. Cestující vlakem, kdy můžete odjíždět? Já nejspíš tím rychlíkem 18:05.
Byla by asi dost velká škoda jí nevzít. Co Omarku, když ti někam hodím svoji kytaru v pátek nebo ve čtvrtek, přivezeš jí autem nepoškozenou a odvezeš mi ji ase zpátky do Ph po skončení akce? Jakýkoliv jiný navrh - sem s ním.
Jinak, jsem chtěla tady složit úžasnou pochvalu všem lidem, které jsem stihla nějakým způsobem poznat za tu půlroční dobu působení v oddíle. Musím říct, že absolutně nestíhám zavírat pusu nad tím, jak je oproti tomu, co jsem zažila jinde, oddíl neuvěřitelně aktivní. Je mi jasný, že se vám to některým z vás bude zdát dost přehnaný, ale usuzuju hlavně z pohledu toho, co všechno jsem zažila jinde a co jsem stihla vypozorovat a jaké všechny činnosti a událoti se zde odehrávájí. A vůbec nejvíc mě překvapuje, že to není jen lezení a vše kolem toho, ale taky kolo, běžky (i závodně), brusle, hokej, skialpy, hromadné výjezdy, akce za akcí, fungující diskuze a celej web, půjčovna, floorbal, metodika, posezení v hospodě a další. Prostě hafec mazec. Jen tak dál, bando. Prozatím to vypadá, že to nebylo vůbec špatné rozhodnutí vstoupit a moc dík všem
Rychlíkem v 18:05 je to ideální, tím bych jel také. Jinak nejraději bych si zalezl s někým ve Vrchlickém údolí, ale i se rád přidám na nějaké jiné lezení. Na kolo s sebou přibaluji vše co mám tj. 60m lano (nebo 2x60m 1/2), 6 exprsek, vklíněnce a nějaké smyce.
Ahoj, co někdo na stěnu dneska odpoledne?čas je mi celkem jedno.
Pro tento vikend jsem smradlava veverka a pojedu na Tour de Quack nakonec autem. Zbyva misto pro tri osboty a mozna jedno kolo na strese (pokud najdu srouby od nosice kol). No a mam i celkem velky kufr, kdyby chtel nekdo z cyklistu vzit bagaz (ano treba i tu kytaru). Pripadne domlouvani prosim pres jabber,icq,skype,mobil nebo email, ne tady at tim neplevelime humchat. Napisu sem az bude auto plne. Zminenou bagaz mozno dorucit po domluve dnes a zitra pres den na Krizikovu do prace, nebo dnes a zitra vecer do Brevnova. No a jeste vic, nez spolujezdce shanim spolulezce, ktery by mel trpelivost na to, ze obcas poleze i Anetka, ktera mne ale neodjisti. Lano i dostatek matrose beru.
Já pravděpodobně část cesty pojedu na kole z Brandejsa, každopádně bych ale ráda někde nasedla na ten vlak vyjíždějící 17:05 (nejspíš v Nymburce). (Nebránila bych se ani dřívějšímu spoji, ale asi bych zbytečně sama stepovala před chalupou?)
Zuzko, jestli si nechceš v pátek odpoledne udělat výlet po kraji, tak to na těch 17:05 nehroť. Já stíhám až ten vlak 18:05, v Hoře budu za hodnu, za další hodinu na chalupě (možná trochu rychlejc, ale ne o moc).
Gobo mne ukecal, takze cestou na quaky budu nakupovat pivo. Asi v Kauflandu. Tak do clanku za svoje jmeno muzete napsat pocet a znacku piva, nejlepe vice znacek, od nejzadanejsi po tu co urcite mit budou. Vubec nevim co tam maji. Pripadne preferovanou formu (lahvac/petkac).
Co ohniště, máme si vzít špekáčky?
Zobrazeny příspěvky 28592 až 28611 z 43356. Vložit nový příspěvek