Michale, my tam budem nadcházející středu celý den a Alčou a pár dalšími lidmi, kdyby se ti to hodilo, tak doraž po práci!
Humanita Diskuse
Nové zprávy nahoře. Starší nahoru
-100-80-60-40-20| Stránkování |+20+40+60+80+100
Zobrazeny příspěvky 40463 až 40482 z 43356. Vložit nový příspěvek
Zitra razime s Vitou do Skalaku a vecer zpet. Muzu vzit do mikrobusu az dalsi tri lezecke dvojky. Odjezd snad kolem devate. Vyrazet budu rano z Dobrichovic, pres Smichov a pak bud jizni spojka, nebo Blanka - Prosek - Letnany. Hlaste se mi pripadne mimo Humwebu (mobil, mail, messenger).
Odpolední skály ve stínu - Tetín nebo Korno třeba? Mohl bych po 15 hod, souprava ČD s klimatizací! V případě, že se nenajde zájemce jel bych v sobotu autem (klidně někam jinam)
Nejaky skaly ve ctvrtek tak mezi 15-16? Myslela sem omrknout tetin treba. Nemam auto.
Si pis. Asi to patri ke specifickemu treninku orientackemu - priprava na prihlasovani na PPcka.
Hledám spolulezce na středeční odpoledne k večeru na Korno, Tetín, případně Vltavskou žulu.
Svezení můžu nabídnout z Dobříše kolem 17 hod
Pokud jde o vyklikávání startovních čísel, tak je koukám tenhle závod rychlejší než Velká Kunratická...
Kdo jste mě přihlásil na PPčka? Děkuju moc!!! Já na to zapomněla a teď už je samozřejmě pozdě. ten, kdo na mě myslel, má u mě pivo.
Super. Tak půl pátá. Stihla bych to i na čtvrtou. Vezmeš lano? Já pobalim železo. Sejdeme se na té Hůrce.
Jasné, půl pátá, případně pátá, někde v okolí zastávky busu Hůrka (ulice Petržílkova).
Ahoj, pořád sháníš? Případně se hlásím. V kolik bys chtěl vyrážet?
Vzhledem k popíjení lahváčů na jiné akci bych si rád zalezl alespoň zítra po práci. Navrhuji Solvayovy lomy s odjezdem z pětky autem, ale nebráním se ani jiným návrhům.
Já vypiju tak tři piva, takže Ti s tím moc nepomůžu.
Kdyby někdo chtěl pomoci s umotáním nějakého toho uzlu,tak budu v sobotu k dispozici.
Tj. přebytečné lanovice sebou
Suda bych dovalil až v sobotu někdy mezi obědem a večeří.
Tak mi prosím někdo dejte vědět kolik bude přítomno pivařů, ať vim jestli vzít dospělej nebo dětskej.
Zvažuju:
Krakonoš 12°
Rohozec 11° řezaný
Kácov 11°/12°
Nechce vzít někdo lajnu? Zítra v Parčíku by se určitě uplatnila. Mně už se asi nevejde.
Ak by sa niekomu hodilo, tak mame este jedno miesto v aute smer Tisa. Hurka 19:15 alebo Strizkov 19:45. Idealne s malym batohom, pretoze berieme bouldermatku.
Uz nehledam.
Jo, tak já bych se nějak přidala na cestu zpět.
Jestli mas jeste volno na patek, svezla bych se.
Zobrazeny příspěvky 40463 až 40482 z 43356. Vložit nový příspěvek