Achtung, achtung! Kubu hazi po kindrech kinderkopfty
Humanita Diskuse
Starší zprávy nahoře. Nové nahoru
-100-80-60-40-20| Stránkování |+20+40+60+80+100
Zobrazeny příspěvky 29861 až 29880 z 43356. Vložit nový příspěvek
Mapa zase nefunguje...
hlavně po těch, které si hrají kde nemaj...
Ty vaše korporátní kompjútry jsou trochu na hlavu, ne? Mapa funguje, tak buď rád, že budeš mít mne.
Nekdo na pisek po+ut? je mi jedno, zda partak ci samostatna dvojka do auta. Sasko, Labak.
Hejhola, máte někdo průvodce na sportovní oblast v okolí města Kaprun (Kitzsteinhorn Glacier). Díky M.
Ahoj,spolulezce jsem do Itálie nesehnal. Jedu tedy do Španělska o týden dříve. Pardon a snad najdeš nějakou dvojici.
Hodlám být hustý jako Maťo, Bárt, Jizva a vůbec všickní, a tak budu každé pondělí večer trénovat v Lokálu (ca okolo 20.00). Spolutrpitelé vítáni.
Nabízím TMA (Treasury master agreement), spread cca 0,05,- CZK
Ahoj, po dohodě s Feu - připomínám, že o víkendu je akce na Vysočině. Počasí vypadá všelijak, pravděpodobně bude zima, možná nasněží i první vločky. Akce má převážně společenský charakter. Nebude od věci sebou přibalit nějakou společenskou hru. Můžeme jít pouštět třeba draky určitě si najdeme čas i na trochu z metodiky. Nezapomeňte si košťátko na ometání chytů a stupů.
Mimochodem se bude touto dobou konat v Milovech (tj. tam co jedeme) Pelikánův seminář horské medicíny. Vede MUDr. Jana Kubalová (předsedkyně lékařské komise ČHS) více >> http://www.horosvaz.cz/metodika-medicina/pozvanka-na-tradicni-pelikanuv-seminar/
Nechcete někdo od rána na Smíchov? 25/10 od 07:00. Díky P.
Jinak dík Dejvovi za svérázný hon na kontroly přes rokle a stromy. A Mukařovskejm za střechu nad hlavou.
My přijedem Kvida už nebaví místní kvaky a chce změnu
Chtěl bych poděkovat Gobovi za skvělé víkendové lezení na Suškách!
Budou fotky? A výsledky? I když jsem hanebně prohrál...
Orienťák byl super. Jo fotky by to chtělo. Záhada Mukařovského mývala čeká na rozluštění.
A já bych rád poděkoval Hance, že za mě umyla hrnec.
Taky se Hanka ptala, jestli bydlíš pořád u maminky. Že prý po sobě neuklízíš ze stolu a nemyješ nádobí!!!!!
jaký nemyju, Večer mi to zatrhla a ráno jsem ho tam už nenašel...
Zobrazeny příspěvky 29861 až 29880 z 43356. Vložit nový příspěvek