Zuzo,ještě to zitra potvrdím!zatím to vidím jako hotovou věc...
Humanita Diskuse
Nové zprávy nahoře. Starší nahoru
-100-80-60-40-20| Stránkování |+20+40+60+80+100
Zobrazeny příspěvky 11357 až 11376 z 43355. Vložit nový příspěvek
Jo, Baro, kdybys mela deficit tuhiku, tak ti mrtvolku udelam, ani bych to takhle po celodenim soustruzeni nemusela moc predstirat Ale jinak se samozrejeme budu radeji ucastnit usmrcovani ozivovaci kurou
))
Maře, bezva! Uvidíš, že proženeš ty mě!
Ahojda, zrovna hlídám Olivera, polívčičku už spapal a vyrážíme ven...Ale ta sobota mě moc láká, jen nevím, budu-li ti Zuzo stačit...předběžně se mnou počítej, teda nepoženešli mě jako nadmutou kozu!
Na příštím tréninku hodlám vydražit několik kusů výzbroje, které vyřazuju z půjčovny. Podrobnosti v kalendáři (též na odkazu).
Jasně, supr geny!
Alespoň, že diskutujete. Já mám domácí vězení (H.je nemocnej) a za chvíli mě čeká obírání 4 králičích hlav do Hugouškovy polívečky)) Ale dneska se fakt už směju. Jindy třeba ne.
Tak ze by Zuza zapujcila Hoa To by pak mohlo jit, ne:-D
Z propagace se děti nerodí. Teda myslím, doufám, že se v mé sexuální výchově nestala někde chyba.
Jo, jo, snažím se. Někdy mě už trošku rozčilujete s těma vejletama, ale v dobrém))
Škoda Zuzo...
jinak tvá propagace rodičovství je neunavná, ale výsledky zatím nejsou moc vidět...
Filipsi, jestli jsi byl oblečen hůř než tví klienti, tak chápu, že tě chtěli vylejt. Zdůraznils, že je klobouk od velmi dobré značky?
Nice přeju vbrzku kupu milých dětí.
Filip Zahradník se oženil v Japonsku! Foto viz Caonews na odkazu.
Sestro, hlídání mám jen na sobotu. Ale fajn, že tam jedete.Pio, nějak se snad smluvíme.
->Zuza: V sobotu a v neděli budem brouzdat po Jizerkách s Deny a jednou kámoškou z Jablonce. Tak bysme ti mohli alespoň při druhé půli tvého výletu dělat společnost.
Zuzo, nechceš to šoupnout na neděli? Akorát s Kláruší plánujeme běžkařský výlet do Harrachova...
Chcete-li, pojeďte se mnou. V sobotu mám v plánu výlet z Harrachova přes Polsko do LBC (asi 40 km). Pro Prahu (bus odjezd v 6.45 z ČM a odjezdy z LBC každou hodinu).
Nečetla. Dík za upozornění. Vzkaz se mi sám neobjevil. Počítám s Tebou.
Nika: cetla jsi muj "vzkaz"? Nevim,jak moc to funguje... Diky.
Zobrazeny příspěvky 11357 až 11376 z 43355. Vložit nový příspěvek