Neznáte zdroj, kde se dá zjistit jaké bylo v konkrétní den v minulosti počasí? (ČR, Rakousko, Německo)
Humanita Diskuse
Starší zprávy nahoře. Nové nahoru
-100-80-60-40-20| Stránkování |+20+40+60+80+100
Zobrazeny příspěvky 35318 až 35337 z 43356. Vložit nový příspěvek
Občas kliknu na pocasi.idnes.cz na ikonku "jak bylo" (vlevo od meteo symbolů). Jinak se spíš zdá, že se stopy po omylech zametají. Dříve byl na wetter.de alespoň % údaj o spolehlivosti předpovědi na daný den, ale už ho tam nevidím.
http://www.weatheronline.co.uk/ a zaplatit 5E/mesic.
Uvažuji o zbastlení 3kombinace žďárák/pončo/celta (případně jen žďárák/celta), protože na trhu je to bída. Našel jsem tenhle matroš v různých barvách http://www.dumlatek.cz/softshell/45589-tenky-softshell-tyrkys.html#.Tloušťka je asi 0.6 mm/150 g/m2. Byl by softshell s 10 000 mm sloupcem vhodný na žďárák? Zdá se, že strýček Gore ani jemu podobní šusťáko-membrány na metráž neprodávají.... Jen nevím, jestli by nebyl problém s elastičností/s pevností.
Máte někdo zkušenost s lezením v Bergellu v září? Jsou mu tamější podmínky tou dobou ještě nakloněny?
Další placená verze je na meteoblue https://www.meteoblue.com -> Archiv počasí.
Ale nabízí 14-ti denní trial verzi zadaco.
Zítra Riegráče?
Půjčovna bude ale v Riegráčích se spíš neobjevím.
... Na nikoho nečekám, nikomu nikam nic nenesu.
Já bych zašel, ale ukážu se až tak v 8 nebo 9...
Já!
Hledám nějakou dvojici, čtveřici, šestici, n-tici, cokoliv n mod 2 = 0 a nebo třeba nemusí. Nějaké skály v ČR nebo v blízkém zahraničí. Auto mám, vejdou se do něj ještě tři lidi.
Ja tiez, na moment.
Opravdu si potřebuješ na víkend od práce odpočinout.
V kolik tam budes?
Hned po pozicovni.
Nakonec se asi s tebou z půjčovny do Riegráků vydám taky. Ale nejspíš jen na chvíli.
Ze softshellu si šiju věci na motorku a mohu konstatovat, že jako neprofuk dobré, ale promokne rychle (za jízdy). S elastičností máš pravdu, pružné to je. Nedovedu si představit vypínat to jako přístřešek. Místo celty jsem si pořídila "nepromokavou" metráž v technickém textilu (železářství v Dlouhé), ale v terénu jsem to netestovala, klidně půjčím na test :-D Hodně štěstí. Pochlub se, jak to dopadlo
Hleda se spolulezec: http://www.ramellasergio.it/Testo/VIE_FUTURE/TOFANE/schizzo_via_dimai_tofana_rozes.html
pokud to nezmokne, tak ráno vyrážíme do Ráje a máme dvě místa volný, neděle snad Sušky
Zobrazeny příspěvky 35318 až 35337 z 43356. Vložit nový příspěvek