Prijdu se podivat na kvetakovani. Kuba snad taky prijde s pruvodcem na Prihrazy a Hruboskalsko, tak muzeme neco predbezne domluvit.
Humanita Diskuse
Nové zprávy nahoře. Starší nahoru
-100-80-60-40-20| Stránkování |+20+40+60+80+100
Zobrazeny příspěvky 5194 až 5213 z 43356. Vložit nový příspěvek
Výzva pro Dzika,
chceme jít s tebou lezt, ba i běhat a podobně, ale nemame na tebe žadne spojení, tak mě nebo Gobovi napiš telefon nebo email!
605907133 Zavolej!
Jestli se nepletu, tak Bidlo s Beruškou taky tvrdili, že přijdou, takže by nás mělo být dost.
Ja bych taky kvetaknul, ale nevim na 100%.
docela bych zakvetakoval.
Nezapomeňte, že je dneska taky květákování na Letné, v 18:00 jako obvykle. Kdo přijde?
Potvrzuji účast na dnešním Holáči, v 17:00 jsem na Dejvický, nebude-li průtž mračen.
Ne Kubo, tvoje fotky naprosto nikoho nezajímají a tak nevím, proč to sem cpeš ))
Nebude-li prset pridam se take k Holaske akci
Fotky z Dachteinské akce jsem dal do Horydoly, jestli to někoho zajímá. Odkaz je dole.
(->Omarek, Zahrada, Lucka, Nika atd, atd.) Takže teda Holas. Já a Daniela budeme odjíždět z Dejvický v pět, jestli někdo nepojede dřív, tak tam budeš muset nejmíň hodinu sólovat Omarku.
Počasí už se tváří líp než ráno, přesto - kdyby se nějak zkazilo a rozhod jsem se nejít, tak se nejpozději do třetí hodiny ozvu.
Lezecké možnosti podle počasí na Mužském (Hrubice, Příhrazy, Drábky...) najdete na odkaze dole.
Lukáši, nehyzdi nám mateřštinu tak často, prosím...
Vídím, že nerozhodnost je velká, proto to někdo musí rozlouknout. Šárka nebo Holáč.
Já budu v 16:30 na Holáči. Budu v plné polní a proto někdo z dálky nemusí s sebou tahat lano. Doufám, že někdo ještě dorazí, abych si nemusel osaměle uzlovat pod skálou. Napiště prosím.
héj more zahrado zelená, asi sem ti, jak sme tudle plezali v divé šáře na jungferšprungu a plašili tam voplzlé párečky vobnažující se na jarním zónenšajnu, nešťastnym vomylem uloupil ein štyk eksprésšlingle. furt ji pro tebe mám skladem. je taková s červenym popruchem.
(->Pionýr a Nika) Rád bych zítra taky vyrazil, nevím ale ještě na 100% jestli mi to vyjde. Zítra účast potvrdím v diskusi. (lano už mám
->Pionýr: zítra bych šla taky. Holas nebo Šárka vyhovuje. Mohla bych případně i dřív.
No Jasně já se čtrtkem počítám, Holas super, docela dlouho jsem nebyl v Hlubočepech? Co říkáte tomu. No a na víkend bych mohl jen v sobotu, tak bych bral něco ne moc daleko a v Příhrazech jsem ještě nelozil a daleko zase tak nejsou... V případě deště co třeba nějaká Vltavská žula?
-> Katka, Gobo, příp. další: Odjezd směr Srbsko dnes ze Smíchova v 16:34. Pršet by nemělo.
-> Pionýr: Zjistil jsem, že některým příspěvkům nerozumím, protože se to v nich hemží jakousi podivnou němčinou, což je jazyk, který jsem nikdy neuměl a umět nebudu. Ale teď vidím, že už nechápu ani příspěvky psané česky...
Zobrazeny příspěvky 5194 až 5213 z 43356. Vložit nový příspěvek