Byly to ty minimalistické básně?
Humanita Diskuse
Starší zprávy nahoře. Nové nahoru
-100-80-60-40-20| Stránkování |+20+40+60+80+100
Zobrazeny příspěvky 40032 až 40051 z 43356. Vložit nový příspěvek
Jistě.
Sháním hrazdičku na vázání Silvretta 404. Nemáte někdo doma staré vázání nebo hrazdičku samotnou? Případně nevíte, kde sehnat? Dík.
Já se chystala, ale první termín byl zrušen a ten druhý se mi velmi pravděpodobně nehodí..tak přeji hodně zdaru
Je to cekani na tlakovou nizi mad skandinavii, nebo britanii, ktera zablokuje prisun tepleho vlhkeho vzduchu z atlantiku
Zdar, měl by někdo zájem jet do Rakouska na ledy? Termín 2.-4.3, odjezd čtvrtek po práci, návrat neděle. Chystám se rezervovat nějaké ubytování, tak abych s vámi připadně počítal. Cíl by byl Pitztal, Raurisartal (chata Kolm-Saigurn) nebo Maltatal. Zn.: Nehlaste se všichni.
Ahoj, trochu na rychlo, ale nehledá někdo parťáka dneska na lano? Já bych zašel cca od 17:30 (ideálně off, ale klidně i jinam).
Zdar, chcete někdo tento čtvrtek do půjčovny?
Čau, pojedu o víkendu na lyže. Nejspíš na sjezdovky. Momentálně bych nikomu na běžkách ani skialpech asi nestačila, ale zabavím se sama. Chcete se někdo přidat, popř. máte cestu někam, kam bych se k vám mohla přidat aspoň cestou?
Ahoj Suzi, já tenhle týden ne, ale ten příští (tj. 25.1.) bych si už rád zašel pro věci do Tater.
S tím počítám. Nebudeš jedinej.
Dobré povídání o meteorologii bylo! Díky Verče za domluvení tématu a hlavně prostor čajovny. Geovi, Evce a Vojtovi za zajímavé doplňky a upřesnění. A dvěma nejmenovaným zvědavcům za neustálé otázky!
Víkend skialp, nechystá se někdo někam. Beránek
Pojedu jen na neděli sjezdovat a to do Jizerek - na Severák. A asi jedno místo v autě bych měl.
Díky, Radime. Už jsem si to zajistila jinak.
Krnap otevřel ledopád v Labáku, rezervovat místo lze: http://ledopad.krnap.cz/rezervace.php Ale už je tam vcelku dost plno...
Letošní Hrubice se bude konat 25.-27. května. (Chtěla jsem dřívější květnový termín, ale bohužel už nebylo volno.) Je to tedy týden před Tisou, tak kdyby Vám přišlo, že lepší by byla třeba polovina června nebo některý z prodloužených víkendů, pište, ještě s tím lze hýbat.
nebo duben...
Viz info v Aktualitách
Zajde tam nejaky tatranec nebo tatranka a vezme je vsem tatrancum?
Zobrazeny příspěvky 40032 až 40051 z 43356. Vložit nový příspěvek