https://youtu.be/lQ9iMIDRAz0
Humanita Diskuse
Starší zprávy nahoře. Nové nahoru
-100-80-60-40-20| Stránkování |+20+40+60+80+100
Zobrazeny příspěvky 42385 až 42404 z 43356. Vložit nový příspěvek
Skvele, hned bych se prilepil. Tri roky zpet jsem premyslel o boulderingu na naplavce, ale mnozstvi lidi a okolni provoz mne od toho pocinani odradilo.
Začněte si kontrolovat smyce, Tisá bude. Raději jsem to ještě jednou ověřila u HOSPULu. Vše při starém.
Oficiálně s náhubky, reálně lezci bez, jističi tak napůl. Někdo příští týden ráno (kromě St)?
Nepodpoří nás někdo zítra-sobota s Bárou šimanovskou-nižňanskou zítra na Kobyle (lom) v trojce? Bohužel hledáme bez dětí nebo s detmi, které už absolvovali šestou nemoc (Patrik je možná v inkubační době). Kdyžtak telefon 775050662
A převlíkat se musíš v autě, nebo se může používat šatna?
Tak to je skvělá zpráva, ještě zbývá se vypořádat se suchem!
Šatna byla zavřená.
Ještě se chystám přelézt strop - tedy po traverze, která podepírá most. Ty nejty z doby protektorátu docela berou. Nemám ambice to nějak pojmenovávat, ale slušel by tomu název třeba "Netopýří polévka" nebo tak něco.
Nová skála v Řeži - https://www.aktivtono.cz/2020/05/04/lezecka-skala-barunka-v-rezi-to-je-dite-cinske-chripky/
Zdravím, nenašel by se u někoho zbytek lana - půlky nebo dvojčete, které by se chtěl zbavit? Délka tak 8-10 m. Třeba za pivo nebo rozumnou cenu.
Dík
Ja bych to nazval "Covid-19" pane doktore. Proc chodit okolo horke kase, ze?
"PEPA: Klid, pane Žílo, klid. Vás možná trochu znepokojuje, že si neustále dělám poznámky. Chci totiž napsat o těchhle věcech knihu.
LÁĎA: Jak se bude jmenovat, pane doktore?
PEPA: Tak o názvu nejsem ještě definitivně rozhodnut. Teď mě tak napadlo, až jsem se zasmál, že to nazvu "Co se všechno schumelí mezi dvěma manželi". Chtěl bych se na tu problematiku podívat úsměvnou až vtipnou formou.
LÁĎA: To je pěkné, ale na titul, jestli vám do toho můžu mluvit, je to trochu dlouhé. Já bych dal jenom: Co se schumelí mezi manželi.
PEPA: Jo.
BEDŘICH: Já bych to nazval Chumelenice."
Koukal jsem se ve svem okoli, ale zadny takovy pekny most jsem zatim neobjevil. Vse jen beton, zadny kamen. Funkcnost polozila estetiku na lopatky.
Jedno zivotni obdobi jsem travil v oblasti Zampachu. V te dobe jsem o lezeni, nezacal ani uvazovat, takze jsem se o nic vyrazneho nepokusil. Posud sam - myslim si, ze by se tam par linii naslo
https://www.google.com/maps/@49.8728842,14.4877385,3a,75y,314.67h,120.47t/data=!3m7!1e1!3m5!1s4Ziy2prSMkg91CsyYYL8kA!2e0!6s%2F%2Fgeo0.ggpht.com%2Fcbk%3Fpanoid%3D4Ziy2prSMkg91CsyYYL8kA%26output%3Dthumbnail%26cb_client%3Dmaps_sv.tactile.gps%26thumb%3D2%26w%3D203%26h%3D100%26yaw%3D151.014%26pitch%3D0%26thumbfov%3D100!7i16384!8i8192 .
Čau, rychle se blíží nejdůležitější událost v životě každého oddílového nováčka! Horolezecké zkoušky!
Je určený celý víkend 13.-14. června na Bořni. Vzhledem k tomu, že letos se přihlásili jen dva lidé, navrhuji pro urychlení to přesunout o týden později jen na jeden den na sobotu 20. června (v přípdě nesouhlasu na neděli 21. června) a změnit i místo. Mařenka je blíž.
Jak to vidíte?
Dovoluji si zkopírovat náborový inzerát. Více info na mailu nebo u mně.
Žiješ sportem a zajímá tě lezení?
Je pro tebe čas trávený s dětmi zábavou?
Staň se instruktorem nebo trenérem v JUNGLE SPORT PARK v Praze - Letňanech!
Co od tebe očekáváme:
kladný vztah k dětem
schopnost naučit a zaujmout
zodpovědnost, dochvilnost
chuť se rozvíjet a vzdělávat
týmovost
nadšení pro oddílové aktivity
Výhodou je:
zkušenosti s vedením kurzů
držitel instruktorské licence
Na co se můžeš těšit:
stěnu s lanem a bouldrovkou
kurzy s dětmi i dospělými
kolektiv lidí, kteří žijí lezením a oddílem
tréninkové zázemí pro tvůj lezecký růst
rozvrh sestavený podle tvých časových možností
vzdělávací systém pro instruktory-začátečníky i zkušenější trenéry
práci na plný úvazek (HPP) či brigádu (DPP)
Pokud jsi náš člověk, pošli životopis a krátký motivační dopis na kariera@jungle.cz. Těšíme se na osobní setkání!
Jungle Sport park
Veselská 699, Praha 18, 199 00
Sledujte naše sociální sítě @junglesportpark
Hledáme s Pilem a dětmi někoho na lezení zítra v Tisé. 2 ze 3 předpovědí říkají že pršet nebude. U našich dětí se kdyžtak vystřídame s Pilem
Ahoj Kubo, bohužel nemůžu ani 20. a 21. :( Tak snad za rok.
Ahoj, vždyť jsi ani nebyla přihlášená... Klíďo brďo, za rok přijde Tvůj čas.
Tenhle termin tez nemohu.
Beru na vědomí, ale takle dopředu nedokážu řict na jisto, zda nakonec dorazim či ne.
Připomínám se s výzvou, zda by se našel někdo ochotný zajistit do Tisé pivo (viz. událost v kalendáři a Kubovu prosbu). Tradičně ochotný Dejv tentokrát nemůže... Předem díky.
Zobrazeny příspěvky 42385 až 42404 z 43356. Vložit nový příspěvek