odkaz..
Humanita Diskuse
Starší zprávy nahoře. Nové nahoru
-100-80-60-40-20| Stránkování |+20+40+60+80+100
Zobrazeny příspěvky 458 až 477 z 43356. Vložit nový příspěvek
Kláro, nedělej krávu, ber to jako trényng bywakování.
Tak teda kdy a kde, pan sef.
Zdar, taky jedna nemocnicni: pred tydnem jsem byl hospitalizovan v Rumah sakit katolik Surabaya, jako ze mam tyfus. Druhy den mou diagnozu zmenili na horecku dengue a treti den dalsi zmena: malarie. Takze ted vsechy zdravi cerstve propusteny malarik (kdo nemel malarii, neni cestovatel..)a preje vsem peknou jarni lezbu.
No nic, tak ¨kouka, ze zadny reakce nejsou, a ja musim letet, tak ja vam nak vecer holt zavolam. Fiiii.
Jak vidím to počasí, choroba rychle ustupuje!! Ale vidím to jen na sobotu, v noci má mrznout a na to teda zatim kašlu. Nepřidal by se někdo na lezbičku v okolí Prahy? (Srbárna...?)
hrbe, nedělej taktéž krávu, v noci tě budem kontrolovat aby jsi se nevotkopal a dyštak tě přikrejeme, neboj se vlka nic
No Sejku, tak mě dnes v nemocnici sdělili, že mám asi parazita, protože mi ta spálená noha začala děsivě hnisat a nechce přestat.Brto je taky lazar, má horečky a nateklé uzliny a doktoři nevědí proč. No to jsme teda famílie.
Kláro, v 8.15 nabírám Bluda před barákem. Budeš tam taky, nebo tě mám nabrat někde na trase Barrandov - Dejvice?
Hrbe, nedělej krávu, já tě taky přikreju kdyby ses vodkopal... S námi ti bude hej.
Tak snad krome Tokouse uz vsichni lonsky/letosni asijsky cestovatele byli chciplotiny:
ja - sracky,horecky,zanet mocovych cest,krevni stafilokok
Veronika - sracky, angina, horecky
Sejk - malarie
Evuscha - parazit+zhnisana noha
Kubrt - horecky, uzliny
to jsme teda familie
Mam pytlik pomerancu a hodlam navstivit tricetileteho horolezce ve Vinohradsky, neprida se treba nejaka slecna na ozdobu, rekneme ve ctyri ?
Já bych se tam stavila v pondělí, jdu na popáleniny a na tropickou medicínu, tak to vemu všechno šmahem.
Tomasi, lepší propagaci cestování do Ásie jsi už nemohl udělat )))
eště si to rozmyslím a dám během odpoledne vědět, asi via sms.
ad tomas a sestra: Jako medik oceňuji především přesné diagnózy a jejich vkusné vyjádření ). Akorát se píše stafylokok.
Hrbe, kdybys nejel na Boren a mel nejaky skromnejsi plany, tak se vecer ozvi. Na sobotu bysme s Pavlinou a Vaskem nekam vyrazili. (Kolo ci lezeni.)
Plati to i pro ostatni zajemce.
>Pio: Neni "Vasek" dite? Hodlal jsem v so bajkovat s V., jinak ciha jarni zahradka! Bratr ma v so na Kacaku vykonne rypadlo - skautiky, muzete se akcne stavit
Tak koukam, kam vsichni razíte a dneska vam výjimečně i závidím, teda jen trošku, samozřejmě. Někde se drápat po skalách, vosírat se v tý kládě se spolulezcem, kterej má po zimě morál v háji a leze jako posranej nebo někde hodiny bajkovat, k čemu vam to je??? Fakt už nic nechápu. A vůbec už ne ty dobrodruhy, který brázděj tropickejma a jinejma vejmyslama a chytaj různý divný nemoce, s kterejma si zdejší lékaři neví rady.Taky máte nápady!
Co budes podnikat ty, Zuzanko???
Zdravím všechny lazary a chcípáčky. Mám návrh jak přijímat do oddílu horolezectví chtivé nováčky. Každý si přinese chorobopis a kdo tam nebude mít žádný obdivuhodný záznam, nebude přijat.
.....a nebo musi novacek zazpivat novou hymnu oddilu
Krabicka cigaret
a do kafe rum rum rum
Dve vodky a fernet
.......
Dale viz. J. Nohavica )
Zobrazeny příspěvky 458 až 477 z 43356. Vložit nový příspěvek