SEJKU, bohužel tě zklamu, ale žádné hříšné tanečky dneska večer nebudou.Lukášek se totiž se mnou o mikrofauna podělil a jsem taky chcíplá, i když ještě ne zcela práce neschopná.co ale není, může být...
Humanita Diskuse
Starší zprávy nahoře. Nové nahoru
-100-80-60-40-20| Stránkování |+20+40+60+80+100
Zobrazeny příspěvky 8323 až 8342 z 43356. Vložit nový příspěvek
Simca ma 2 mista v aute v sobotu na Roviste. Tel. 608046935
bleee, krvaky a vlkodlasi, to radsi pujdu umrit na srdcervouci komedii:-DDD
- Omarek: taky můžu jen v neděli a rád bych něco podnikl. Auto nevlastním, ale na Sušky by se dalo třba 8:15 busem z Florence, přestup v T., Malá S.10:11. Zpátky 18:20 vláček rovnou do Prahy(20:42).
Kláro, že jseš to Ty, tak jsem 2 ještě vyžebrala. Jinak na Prokletí už mám taky lístky. Takže - obvyklá otázka (Sestro, Syku, Kláro)- jak si je vyzvednete? (Králíkovi je posílám)
Hanko, díky!!!!!!!!!
No, co kdybychom nadelegovali Widyi))??? CO Sejku?? někde na Míráku?? anebo já můžu dojít ke koňovi, hodí se ti to Hanko??? někdy příští týden??? Teda teď mluvím za vlkodlaky a né za romantiky..
Zdravím nedělní lezce, Bidlous si užívá kdesi v Arku a já bych se ráda připojila k nějakým veselým společníkům. V sobotu ale oslavuju babiččiny narozky. Co bude s těma Suškama?
Hanko, taky moooc dekuju Poplacu i za vas
Co treba sraz nekde zitra tak ve 14h?
Hanko, jak ty listky ty Jitce posilas? Pujdem tam totiz s nima, tak ze bys je mohla poslat vsechny ji
Ja muzu za vlkodlaky poslat Widyi nebo si dat s Hankou dostavenicko na Flore v metru.
Ahoj Beruško,
počkal bych, co (zřejmě off-line) Omarek navrhne, až se přihlásí. Jinak co se mně týče, jsem pro vyrazit kamkoliv (v sobotu slavím tetiny narozky
Já jsem o víkendu taky opuštěná Přidala bych se k nedělním lezcům. Kdyžtak se mnou počítejte v autě, kdybyste dali nějaké dohromady a měli volné místo.
Hola hej, to se nám tu rýsuje povedený výlet!
Rada bych vas videla, nedelni lezci! My ale v nedeli jedeme do Skalaku (premluvila jsem Hoe, ze se vrati v nedeli), protoze v tom azuru preci nebudem na Suskach!!Nechcete prijet uz v sobotu vecer, ze bychom udelali fire a burty a nekdo treba hraje na kytaru...Autobus sem jede hodinu.
Praha -Paceřice v sobotu napr. v 17.45 nebo 18.40.
Nabízím dopravu do Labáku, poradím rozumné cesty pro lidi. Odjezd z Prahy sobota ráno 8 20 hod Holešovické nádraží Tel . 602 440 580
Syku, jestli můžeš jako minule být na Flóře dneska někdy mezi 14. a 14,15 hod, tak by to bylo nejlepší. Cinkla bych Ti, až budu odcházet z práce (dej pevnou linku). Nechce to ale mít časové prostoje, protože to budu mít natěsno s odjezdem kluků na výpravu.
"svatecni" lezci: taky bych se kdyztak pridala na tu nedeli!
No tak teď jsem naprosto zmatená kam jet... Zuzo, můžem se stavit v tu sobotu večer??? ale na kytaru nehraju a zpívám falešně ))
jedem zitra rano na Hrubici, neprida se nekdo. Budem do nedele, na sychrove se asi neobjevime, neb jedem sockou.
Zobrazeny příspěvky 8323 až 8342 z 43356. Vložit nový příspěvek