Kubasi, Kláruše, Zahrado, vy vejři, nic nezvažujte a jděte do toho!
Na to, abyste mohli instruktorovat, toho zas tak moc umět nemusíte. Stačí těch pár úkonů dělat s jistotou a nadhledem, jako by nic. Nemusíte lézt bůhvíjaký cesty. Stačí čtyrky, ale pěkně a bezpečně. Mít trochu šajn, že taky existuje něco vyššího než Šárka. A umět to svý někoho naučit. A to, sakra, všechno splňujete.
Nemyslete si, že vás na instruktorák nevezmou, nebo že tam budete za ucha. Oni se sice zpočátku tvářej jako hrozný drsoni ("instruktorr je ten, kdo je nejmíň sto dní v roce na skalách" a podobný hlášky), ale jsou to normální lidi a celkem správně se na kursu klade důraz na to, že něco někoho chceš a umíš naučit.
A nebo si myslíte, že tenhle rok polezete jako ďáblové a příští jaro budete najednou strašně nabušený a všechno budete mít v malíku? Cha, hádám, že to bude stejný jako letos, v bleděmodrým. Tak na co čekat?
Diskuse - odpověď na příspěvek
Příspěvek
Út, 21. února 2006 20:38