Diskuse - odpověď na příspěvek

Příspěvek

RRe: Magoosvěta

Je to všecko mnohem složitější děcka. Takže obecně platí toto:

1.) V oblastech, kde jsou stará pravidla součástí správního aktu ochrany přírody nebo obecně závazného předpisu a nebo je v nich zákaz používání Mg přímo uveden, trvá zákaz nadále stejný. Příklady: Český ráj, Ádr

2.) V oblastech, kde není takový správní akt nebo závazný předpis, který by Mg výslovně upravoval, platí pro členy ČHS pouze "pravidla". Ta nyní neobsahují výslovný zákaz, ale jakési doporučení ve smyslu, jak psal Pól. Příklady: Labák, Ostrov, Tisá

3.) Lze ovšem namítnout, že i v oblastech uvedených za 2. je používání Mg zakázáno a to zákonem o ochraně přírody a krajiny, protože jde o porušování krajinného rázu. To je sporné.

Jestli se to týká i Křížáku se budu muset podívat. Každopádně vyzývám všecky lezce aby se neřídili zmíněnou tabulkou na skalních oblastech, protože ta určitě není kompletní a často je zavádějící. Ostatně to uvádí i její autoři.

Odpověď

Jako ochranu před robotickým příspěvkem uveď zkratku Českého horolezeckého svazu. Na velikosti písmen a diakritice nezáleží.

Do titulku nevkládejte žádné HTML tagy. Do textu příspěvku je možno vkládat tyto HTML tagy: <b> </b>, <i> </i>. Dále http odkazy ve tvaru www.domain.com, http://neco.neco.cz. Tvar pro zaslání e-mailové zprávy musí být následující: <a href=mailto:jmeno@server.com> zobrazene_jmeno </a>.