Diskuse - odpověď na příspěvek

Příspěvek

RRe: Velikosti friendů

Já vím, že je to jen jeden kousek (přesně tyhle výhody jsem dělal asi před rokem a kousek, takže nemám jednoho frienda, ale sadu abalaků, nemám druhého frienda, ale sadu kouba hexů...).

To že je to jeden kousek má své nevýhody i výhody. Prostě, když máš jeden, který padne všude, vypadlo ti jištění pod tebou, kloužou ti prsty a blíží se nasraná poštolka, tak vezmeš ten jeden a založíš (to je alespoň teorie). Když máš 3 různé velikosti, tak vyzkoušíš jednu, schytáš to od poštolky, vyzkoušíš druhou... Na různých fórech tomu říkají "Panic piece". Vlastnost toho je, že se ho nesnažíš založit a necháváš si ho na horší časy. A zatím lezu bez friendů a nepředpokládám, že by se staly tím primárním, co bych chtěl používat - dobře založenému hexu věřím víc, než friendovi. Takže by to bylo dost to, co hledám.

Na druhou stranu, pokud si musíš dávat pozor na to, jak ho zakládáš a když ho založíš o 5 stupňů od svislé polohy, tak se rozpadne na atomy, tak na tento účel moc nefunguje.

Odpověď

Jako ochranu před robotickým příspěvkem uveď zkratku Českého horolezeckého svazu. Na velikosti písmen a diakritice nezáleží.

Do titulku nevkládejte žádné HTML tagy. Do textu příspěvku je možno vkládat tyto HTML tagy: <b> </b>, <i> </i>. Dále http odkazy ve tvaru www.domain.com, http://neco.neco.cz. Tvar pro zaslání e-mailové zprávy musí být následující: <a href=mailto:jmeno@server.com> zobrazene_jmeno </a>.