Diskuse - odpověď na příspěvek

Příspěvek

RRe: Ski Trab TR2 - zkušenosti

Víťo, díky moc za komentáře.

Co myslíš vyhozenou pojistkou na špičce? (... která "jde bez problémů nasadit zpět")

Jezdil jsem trochu na klasickým dynafitím vázání (nevím přesně jakej typ to byl). Pokud jde o nastupování do vázání ("trefování se předníma pinama do děr v botách"), snažili se to myslím vylepšit prvkem na botách, kterému říkají "Quick Step in System" (takové žlábky pod těmi inserty, které mají pomoct nastupování do vázání, funkce ukázána zde na [1]). Já to na botách mám a nastupování do vázání mě zatím zvlášť nepotrápilo. Ale možná jsem se zatím jenom nevystavil dost náročným podmínkám (led v insertech?). Ještě vím, že jsem na novějších dynafitích vázáních je taky nějaký prvek - doraz - ještě na samotné špičce vázání (side towers u vázání vpravo na obrázku [2]). Mám pocit, že ta vázání, která jsem zkoušel, tenhle prvek taky měla.

Boty mám skoro nové - teda nové jsem je kupoval a moc jsem toho na nich nenajezdil, tak bych je nerad odepsal.

Jakékoliv další podněty uvítám. Láká mě na SkiTrab TR2 ta bezpečnostní špička...

[1] https://www.youtube.com/watch?v=4r1omu39GMg
[2] https://alpenglowsports.files.wordpress.com/2011/10/photo-2-birds-eye-toe.jpg

Odpověď

Jako ochranu před robotickým příspěvkem uveď zkratku Českého horolezeckého svazu. Na velikosti písmen a diakritice nezáleží.

Do titulku nevkládejte žádné HTML tagy. Do textu příspěvku je možno vkládat tyto HTML tagy: <b> </b>, <i> </i>. Dále http odkazy ve tvaru www.domain.com, http://neco.neco.cz. Tvar pro zaslání e-mailové zprávy musí být následující: <a href=mailto:jmeno@server.com> zobrazene_jmeno </a>.