Malá pozájezdovka z Dolomit. Smutná zpráva: pro někoho zájezd nejspíš ještě neskončil, Bludům v sobotu někde u Kufsteinu kikslo auto, přivolaná záchrana nic nespravila, prohlásila, že je to moc těžký a že to půjde spravit až v pondělí v servisu. Obzvlášť smůla proto, že si Bludi schválně na cestu půjčili místo Samaranče Magdu od rodičů. Navíc když mně auto kikslo ještě v Čechách cestou tam, tam mi ho technický vůdce výpravy Lukas umně spravil. No nic, držme jim palce, ať jsou brzy doma.
Jinak se výlet vydařil, počasí vlastně výborné, každé ráno azuro, sbírání mraků, tak od dvou to vypadalo, že musí přijít bouřka, která ale většinou přišla až v šest.
Žádné extrémní výstupy, ale krásné lezení pohodovějšího charakteru 8 - 13 délek. Bludi se realizovali ve výstupech 4+ (2x na Ciavazes, Pordoi a ještě jednoho pindíka), my s Beruš většinou hoblovali to spodní patro Ciavazes (Abramova hrana VI-A0, Schubert VI, Velký Micheluzzi VI - ten byl asi nejkrásnější, jen už bohužel trochu oklouzaný), s Bludem ještě první pilíř Tofany - V. Největší výkony podali Kláruše a Pepa, kteří přetrekovali a přeferátovali přes půlku Dolomit.
Diskuse - odpověď na příspěvek
Příspěvek
Po, 26. července 2004 9:20