ZdrSem pro Humanitu

Rubrika: Metodika
Autor: Feu

Na schůzi rady starších jsme předběžně odsouhlasili, že by se mohl uspořádat kurz ZdrSEM Horal pro Humanitu a jistá částka by se zasponzorovala z oddílových peněz. Jedná se o 4 denní pobytový kurz prní pomoci zážitkem, kde se budete učit první pomoc především formou praktických nácviků a simulací s následným rozborem. Podívejte se také na www.zdrsem.cz, , více vám řekne i Bára Šimanovská či Alča, zde je starší článek od Dejva, který kurz absolvoval http://www.humanita.n.cz/articles_view.php?idart=447 .

Bavili jsme se předběžně o slevě 1000 kč, takže kurz trvající 4 dny (tedy dva dny dovolené, nebo dva víkendy) by stál po slevě přibližně 2800 Kč plus ubytování (???).
Tohle je sondování, jaký by byl zájem. Shodli jsme se na tom, že by nárok měli členi, kteří s námi lezou alespoň od jara. Finanční možnosti nejsou neomezené stejně jako místo na kurzu, proto je zatím strop 16 lidí, při velkém zájmui by přednost instruktoři, potom dlouholetí členové a nakonec nováčci.

Datum zatím není také stanovené, viděla bych to někdy na dejme tomu březen.

Prosím zapisujte se dole a uveďte následující:

chci jet za každou cenu
pojedu pokud se mi bude hodit datum
zatím jen předběžně přemýšlím
(nebo něco podobného)

a

preferuji formu kurzu rozděleného do dvou víkendů
preferuji 4 dny v kuse (středa večer až neděle)

Až bude jasnější, jaký je vůbec zájem, budeme řešit dále a přihlašovat se závazně.

Sondovat budeme do 20.10.!! Do té doby se prosím zapisujte a také se MAŽTE, pokud si to rozmyslíte. Prosím o konstruktivní spolupráci.

Projevuji zájem:
Feu: pojedu, kdyz se mi bude hodit datum. Preferuju 4 dny v kuse.

Pól: pojedu, kdyz se mi bude hodit datum. Preferuju 2 víkendy.

Robin: pojedu, kdyz se mi bude hodit datum a nebude me to stat dovolenou. Preferuju dva vikendy. Je to i tak dost penez, co domluvit aspon nake levne ubytovani (Lezecka chata v Tise, na Kozelce, nebo tak neco).

Anicka: pojedu, kdyz se mi bude hodit datum (pokud datum budu vedet dostatecne dopredu, zaridim si to tak, aby se mi hodilo). Preferuji 2 vikendy, pokud by me to melo stat dovolenou, mela bych i tak zajem, ale zase: potrebovala bych to aspon vedet dostatecne dopredu. Zajem mam opravdu velky.

LuSKA: pojedu, kdyz se mi bude hodit datum (pokud budu vedet datum dost dopredu, zaridim si, aby se mi hodilo). Preferuju 4 dny v kuse.

Suzi: Pojedu, pokud se mi bude hodit datum. Pokud bude kurz ve všední dny, tzn. budu si muset vzít dovolenou, tak až po novém roce.

Geo: pojedu, kdyz datum nebude uplne mimo. Preferuju 4 dny v kuse. Preferuju v kuse, ale nevadi mi i dva vikendy pokud budou v nejakem mrtvem obdobi.

Masta: pojedu, pokud se mi bude hodit datum. Uz jsem byl jednou a z meho pohledu jsou to dobre investovane penize ;-)

Luk: Pojedu, pokud se mi bude hodit datum. Zda dva víkendy nebo 4 dny v kuse, je mi jedno.

Anet: Pojedu, pokud se mi bude hodit datum (pokud budu vědět termín v dostatečném předstihu, zařídím si kterékoliv datum). Preferuju dva víkendy kvůli práci, ale zvládnu i 4 dny v kuse.

Vytvořeno: Feu 21.9.2013 07:35
Upraveno:Anet 30.9.2013 17:37další...