Víkend na Hrubici

Rubrika: Reportáže z akcí
Autor: wigwam

Humanita sedící na trůně
1. Humanita sedící na trůně
Když jsem v polovině týdne zjistil, že mám nečekaně volný víkend, vůbec jsem netušil že z toho bude parádní oddílová akce na chalupě s výborným lezením a skvělou partou. A pizzou na grilu!

Ještě ve středu to vypadalo, že když budeme mít štěstí, pojedeme s Danem ve dvou něco zalézt a možná ani nebude celý víkend pršet. V pátek večer jsem už utíkal do Hudáče, protože jsem se bál že pro přihlášených 7 lidí nebude dost matroše.

Nakonec jsme se v sobotu ráno na Hrubici sešli v úderné sestavě šesti lidí: KubaZ, Dano, Tom Ch., Kati, Kati K. a moje maličkost. Později se k nám ještě přidal Kuba, Happyho kolega a nadějný nováček v oddíle. Skály suché a počasí krásné.

V pohodovém tempu jsme něco vylezli, něco jsme nevylezli ;-) každopádně jsme si všichni den užili a odnesli nezapomenutelné zážitky. Po krátkém občerstvení v hospůdce na koupališti jsme vyrazili k Janči a Happymu na chalupu do Huntířova. Večer se nesl ve znamení domácí pizzy na grilu, motání uzlíků, pití píva, pití vína a jiného pití.

Až tak, že neděle pro nás začla zhruba kolem půl jedenácté :) To se k nám už nepřipojila Kati, zato dorazila z Prahy Mateja a po vydatné snídani (Janča udělala míchačky pro všechny a domácí koláč!!) jsme vyrazili zdolávat další pískovcové věže.

V neděli už nikto žádné sportovní ambice neměl a tak jsme se, věrni oddílovým tradicím, vydrápali na dvě věže (Zelenáč a Trůn) a tam jsme pak vláčkovali.

Potkali jsme tam i kamarády z konkurenčního, pardon, spřáteleného oddílu AKA, tak jsme si vyměnili pár metodických rad a potom už jen zastávka v hospůdce na koupališti a odjezd spátky do Prahy.

Moje první Hrubice dopadla nad veškerá očekávaní a místní lezení jsem i přes nezdary okamžitě zamiloval. Nemůžu se dočkat až se tam opět vrátím! Ďekuju všem za účast a hlavně Janči a Happymu za catering na úrovni minimálně Ambiente. Ho Humanita Praha, zřejmě slušnej oddíl!

Vytvořeno: wigwam 23.8.2023 11:02