Jdete někdo zítra na Letnou?
Humanita Diskuse
Nové zprávy nahoře. Starší nahoru
-100-80-60-40-20| Stránkování |+20+40+60+80+100
Zobrazeny příspěvky 41505 až 41524 z 43356. Vložit nový příspěvek
Já ji loni pil celou dobu a bez problémů.
Víš, ale stejně jsem si ho musela najít vloni sama :-P Ono slabší povahy stejně přejde na tu vodu chuť, až uviděj, jak to tam vypadá Já ji loni měla akorát na (pře)vaření, nicméně někdo ji pil rovnou a ok, takže smrt žízní vám tam snad ani při té předpovědi nehrozí.
Nejspíš to je podle basejumperky Bořeny - http://www.zemesveta.cz/archiv/rocnik-2003/ceske-stredohori-12-2003/479-3/povesti-z-ceskeho-stredohori (německy der Borschen, ti to berou asi podle der Berg).
Já vím, kde je Tady:
https://www.google.com/maps/d/viewer?mid=1_dh7wckUGvzJc1T7GJJ-qpcbafo&msa=0&dg=feature&ll=50.52470373619054%2C13.76507596841634&z=15
Pramen vody byl k dispozici ještě minulý víkend, za ten týden asi nevyschl. Jen je otázka, jestli jede někdo, kdo ví, kde ho hledat (loni jsem si uložila souřadnice, které jsem úspěšně smazala). O pitnosti můžeme diskutovat, ale minimálně loni se z něj nikdo nepo...
Ahoj, chystam se na Boren, zatim nebudu delat zkousky, ale rada bych si aspon zalezla - našel by se prosim nekdo ke komu bych se mohla pridat (lezeni na druhym, trenovani zakladani)?
Já myslel, že Bořeň je sloveso
A naštěstí jsem už za poslední rok dvakrát Bořeň. S pitnou vodou ani nepočítám.
F.
Tak a je to vyřešený, jedem v 16:30 od stadionu Slávie https://en.mapy.cz/s/3tDJm
Kdo se chcete přidat, pište.
F.
Řešíme s Míšou, že bychom jeli už kolem 17:00 v pátek. Je ale možný, že by to dopadne až kolem šestý. Pojedu buďto od Stašnický, nebo od Pankráce. Tak jestli se ti to hodí, rád tě vemu. Mám ještě dvě místa.
Teda já být nováčkem, který nikdy na Bořeni nebyl, tak z toho zprasenýho popisu nepochopím, jesli je to ten nebo ta Bořeň, a především, jestli tam ta pitná voda je nebo není. Autor by se měl léčit.
Možná se stavím večer na Podviní. Jinak do Riegráčů ráda zajdu kterýkoliv další čtvrtek, když budu mít volno.
Do pujcovny dojdem, do Riegrov bych kludne na pivo dve skocil.
Rígráče nestíhám, když chci jet na Bořeň.
A propos: Nevezmete mě někdo později večer v pátek nebo brzo ráno v sobotu autem?
Zkus Mishu Kopajovou. Přijde si do půjčovny pro lana na Bořeň. Mohla by ti to tam vzít možná. Já na Bořeň nejedu a ani v pondělí ani v úterý nemůžu. S Riegráčema to vidím bledě... Zkouším to, ale reálně to už minimálně druhej rok nikoho nezajímá.
Ahoj,
Potřeboval bych na konec příštího týdne půjčit mačky a cepín, ale tento čtvrtek 18:30 nestíhám :/
Nevyzvedl byste mi je někdo? Já bych si je pak od vás převzal:
a) jestli jdete po půčovně do Riegráčů, mohl bych se tam stavit cca po osmé večer
b) v pondělí nebo úterý někde večer v Praze
c) jestli jedete na Bořeň, tak klidně tam
Filip.
Díky moc, Kubo!
Zdravím Lukasi, jj životní funkce zachovány! Potěšení i na mě straně
Půjde pak někdo do Riegráčů nebo něco takového? Jiná varianta je, že se pak přesunu na Podviní, kde bude tradiční festiválek, tak se můžete přidat. Nebo se sejdem tam.
hlavne nerikej, ze te posila Kuba))))))
Zobrazeny příspěvky 41505 až 41524 z 43356. Vložit nový příspěvek