tak jsem ho nakonec sehnal. sice jen jednoplotynkovy, ale na ranni caj, nebo kave to staci.
Humanita Diskuse
Nové zprávy nahoře. Starší nahoru
-100-80-60-40-20| Stránkování |+20+40+60+80+100
Zobrazeny příspěvky 15877 až 15896 z 43355. Vložit nový příspěvek
Kdo se chcete svést směr Bořeň, máte možnost. Odjezd bych viděl někdy v pátek navečer, řekněme 17-18. Volejte mi spíš na mobil, zítra budu mimo mail.
Vázání se jmenuje USER (příznačně), patka je klasický Marker s těma dvěma pružinkama po stranách, špička vypíná i do stran. Můžu to snést dnes dolů na trénink.
Neberete nahodou nekdo autem velky varic (s 2kg bombou)?
Abych si udelal rano caj, tak se mi maly varic tahat moc nechce.
Já pracuju furt, akorát konstruktivně využívám flexibility své samostatně výdělečné činnosti (např. dnes jsem učila od 7.00) Zato ty se vůbec nepodílíš na atraktivnosti humwebu! Že ty místo toho pracuješ? To jsem si mohla myslet. Není to náhodou tak, že berem do oddílu výhradně studenty, aby se vůbec našli lidi, kteří dobrovolně zaplňují diskusi kvalitními hláškami nebo jsou ochotni lézt v alešákovských časech?
Jestli jsem to dobře pochopil tak nikomu nebude vadit,když dorazím dnes s floorbalovým cirkusem. Ale kdo má vlastní necht si raději přinese. Ty kterými diponuji já, je sice dost, nicméně jsou také dost nizerné.
Deny, pracuješ ty někdy?? Koukám že už začínat silně zastiňovat Jizvu . I když aspoň se pak dá na chatu něco číst díky tobě, jinak by tu člověk chcípl nudou
Šprťácky se hlásím, že jsem všechno přečetla! Bylo to úžasné, zajímavé, poučné, informativní a rozhodně lepší než jakákoli práce, kterou musím na tomhle krámu dělat!
Hrbe, omlouvám se, úplně jsem na slezinu VSK zapomněl (i když jsem tak napůl slíbil přijít).
Konec tréninků 31.5. je OK; matroš půjčený na Mařenku se pak může vracet rovnou ke mně domů.
Sice do sauny nechodim, takze se na tvuj dotaz nebudu vyadrovat, ale prispevek jsem si precetl az dolu.
starou (i novou) karimatku, klidně na kraji poškozenou, za pivo/panáka/zmrzlinu
Co to má za vázání? (Knih máme dost)
Daruju nebo za symbolickou protihodnotu (kniha, ...?) vyměním skialpové lyže. Jsou staré, ale funkční, délka 190cm, rovné. Bez hůlek a pásů. Můžu donést na trénink.
Neboj Deny, oni Ti ostatni budou dlouhe a dlouhe hodiny vypravet o Jizvovi, ze budes mit pocit jako by tam byl
O víkendu by už pršet nemělo, ale bude asi zima a vítr.
Jizvo!!! A kdo bude vyprávět historky z Francie??? Dyť já na Bořeň ani kvůli ničemu jinýmu nejedu!
No, jestli nekdo umite na foukaci harmoniku, tak ji muzu taky vzit. Jo a vlastne nakonec nevim jestli pojedu, protoze tak nejak nestiham.
OK, udělám to tedy zřejmě také tak. Nové necháme na Tisou, tam budeme v chatě určitě!
Bubínek bohužel nemám, zpěvníky beru!S kytarou to ještě promyslim, ale nejspíš vyhraje stará - je zkušenější, a to, že nemá kvůli své vyžilosti takový hlas ji snad všichni odpustí.
Zpěvníky máme, ale vezmi i svoje. Pokud se svezu v autě s někým, kdo má kufr a ne kombíka, tak bych vzal novou, protože jak by souhlasila Jani, ta je víc slyšet Za oknem bych ji nechtěl nechávat už kvůli horku (nebude-li pršet, haha). Co bubínek, nevezmeš?
Zobrazeny příspěvky 15877 až 15896 z 43355. Vložit nový příspěvek