Berete někdo kytaru?(tahle kapela drží pohromadě a kytarista ne a ne jít oddělit) Uvažuju o tom, ale upřimně řečeno budu radši, když ji odcizej někomu jinýmu
. Nebo pak bych mohla vzít ještě takovou, co by nevzali ani za úplatek.
Humanita Diskuse
Nové zprávy nahoře. Starší nahoru
-100-80-60-40-20| Stránkování |+20+40+60+80+100
Zobrazeny příspěvky 15777 až 15796 z 43355. Vložit nový příspěvek
Ehm - zastávám podobný styl, ale to musíš odtajnit vždycky až na místě, když už není možnost vycouvat - v tuhle chvíli se už všichni přidali k osobám naslibovavším svíčkovou s brusinkama
...No tak, ještě aspoň jeden!
Dnes budu na tréninku až od osmi. Pokud by to někomu hodně vadilo kvůli půjčování materiálu, nechť dá vědět, pokusím se vyhovět.
Ahoj,po dlouhe dobe se opet ozyvam a nabizim opet brigadu.Opet pro lanove centrum Vypadl nam skolitel prvni pomoci a shanime nahradu. Jednalo by se o cca 3 vecery v kvetnu po trech hodinach.Spise interaktivni formou.Cena dohodou. Podrobnejsi info (obsah apod.) u vedouci ho LC Ludka Hrncire - praha@lanovecentrum.cz nebo tel.605215396.
Neboj, ja take budu jistit akorat Prahu...
a kam se hendikepove chystaji lezt nejake hendrisy?
Pruvodcese mi podařilo nascanovat a dal jsem ho na FTP. Má to cca 25MB. Děkujte Lukasovi, který ctí autorská práva a nikdy by to vlastnoručně nekopíroval
Pokud nepojedeme na Slovensko, nabízíme možnost připojit se k naší hendikepované partě, která bude oblézat nějaké skály v ČR nebo NDR.
Nazdar, nechcete si nekdo zalezt? Mam volno od nedelniho rana do utery odpoledne. Jel bych kamkoli: Roviste a okoli, Vysocina, Cesky Raj, Labske piskovce, Boren...
Varan is not dead!
Ahoj, nabízím 2 volný místa na Bořeň v sobotu 10:15 z Divoký Šárky WARTBURGEM!!! Ozvěte se na tel nebo na mejl. Čao. k.
no, bojoval jsem s tim jak lev. když jsem přihlášenej klepnul na vložit článek, tak to nevkládalo nic, resp. co jsem naklofal, o to jsem přišel. vo chvílu pozdějc mi pak tam furt lez text radkova ledařskýho článku. no a vo hodinu pozdějc se to vydařilo. je to lozbitý. splav to!
Tobě nejde vkládat články? Ale si ho nakonec vložil ne? V čem byl problem?
Cauky, pojdte nekdo zitra bud na skalky (v pripad lepsiho pocasi, napr. Srbsko, Rez) anebo na stenu. Stenu radeji dopoledne - nebude tak narvano.
Fíku, ty jsi taky furt choroš? To už by z toho byla docela slušná choroší párty... zacina nas byt nejak hodne
Jejej, taky bych jel hned. Muzeme si navzajem plakat na raminkach...
Ale mozna se blyska na lepsi casy...
Vsichni vedi, ze to neni pravda. Spokojim se s malym mnozstvim zato dobreho vina.
děte s tim do brusele!
spíš by mě zajujímalo, proč nejde vložit článek. grrrr!
Co blbnete, neviditelná ruka trhu a pan prezident to vyřeší stejně jako např. příliv supermarketů do této zemičky nebo globální oteplování.
Kontrolní otázka: proč je dnes regulováno např.močení na veřejných prostranstvích? Touto legislativní a posléze i společenskou regulací se cítím někdy dost omezen na svých právech.
Naprosto s tímto demokratickým výrokem souhlasím. Akorát mi, Lukasi, vysvětli, jak to, že je těch zakouřenejch hospod asi tak 98%, když kouří asi 50% dospělé populace. Navíc svobodu rozhodovat o ne/kouření už maj hospodští teď (v podstatě odjakživa). Že by "tržní" ekonomika znamenala "trhněte" si nohou?
Zobrazeny příspěvky 15777 až 15796 z 43355. Vložit nový příspěvek