Ahoj, onemocněl mi odvoz do Týnčan. Máte někdo volné místo v autě? Nejlépe sobota ráno, při nejhorším v pátek po 17:00. Díky
Humanita Diskuse
Starší zprávy nahoře. Nové nahoru
-100-80-60-40-20| Stránkování |+20+40+60+80+100
Zobrazeny příspěvky 38512 až 38531 z 43356. Vložit nový příspěvek
Dnes po práci - pokud by chtěl někdo dorazit poválet se na matracích pod bouldrama
Ja budu v BW nebo BB, od 16.
já někdy v pátek večer
tak jsem ti to rozseknul, už máš dva hlasy pro jedenáctku!
Lezení brát budu (kolo spíš ne), tedy doufám, že skály nebudou namrzlé. Nějaké norování bych taky rád zkusil. Lezení v zimě - jedině v rukavicích! To si říká třeba o spáry v Jickovicích. I když ty spárové zrovna moc nehřejou.
Dík, už jsem se připravoval na to, že tu demokracii poněkud vynechám
To ted prý bude moderní, se říká.
Někdo v pondělí večer na stěnu?
Ty tři fotky v lepší kvalitě si můžete stáhnout zde: http://www.horydoly.cz/horolezci/cernolice-podzimni-lahudka.html?galerie=100803#topgallery
Už nehledám.
Ahoj, zde link na fotky ztrát a nálezů z Týnčan: http://speleoklub1-08.rajce.idnes.cz/Humanitni_ztraty_a_nalezy/
Věci na obrázku 1-3, 6 a 8 jsou moje... Kde a kdy si je prosím mohu vyzvednout? Btw moji hlavu jste tam nenašli?
Pár fotek z mobilu - http://pavlikl.rajce.idnes.cz/Tyncany/ (Štola Jarnice a Velikonoční jeskyně, Divišova jeskyně zevnitř tam není). Dík Radimovi za parádní akci.
Peklo, peklo, peklo... proč já zrovna teď musím chrchlat a kašlat, když bych se mohl podívat do pěkné díry!
hlásím se o termosku a rukavice na posledním obrázkudíky!
Taska na obr. 7 je moje.
Já jsem dala nějaké fotky na oddílové ftp.
Věci lze vyzvednou někde, kde mne dohoníte (počítám, že ve čtvrtek hospa nebude, neb hodně lidí bude včudu). Přes den jsem na Barrandově, večer na Žižkově. Tfn na mne v adresáři.
... příští týden nebude, viz Aktuality. Tento týden se zatím nikdo nehlásil a ani to vzhledem k svátku neočekávám. Kdyby bylo něco akutního, pište. Domluvíme se indivindy. Howgh.
Zobrazeny příspěvky 38512 až 38531 z 43356. Vložit nový příspěvek